Forum WL
Ligi zagraniczne - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Ligi zagraniczne (/showthread.php?tid=148)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Ligi zagraniczne - strzelisty jupiter - 17-05-2026

O 14:30 LASK walczy o mistrzostwo.


RE: Ligi zagraniczne - galis - 17-05-2026

Musi co najmniej zremisować.bo Rapid już w 10 więc raczej nie pomoże


RE: Ligi zagraniczne - marekst - 17-05-2026

Ja pierdolę, ktoś wyjaśni za co Demir dostał czerwoną kartkę? Był faulowany, wstał, ściągnął buta i rzucił za linię boczną i... za to dostał asa kier Big Grin

Tutaj multiliga leci:
https://dlhd.pk/watch.php?id=559


RE: Ligi zagraniczne - galis - 17-05-2026

Linz prowadzi Big Grin


RE: Ligi zagraniczne - strzelisty jupiter - 17-05-2026

Niejaki Xavier Mbuyamba. Smile


RE: Ligi zagraniczne - galis - 17-05-2026

Niech mu żona buja dzamba  Smile


RE: Ligi zagraniczne - strzelisty jupiter - 17-05-2026

Z tego co widzę, LASK Linz ostatnio mistrzem był w roku 1965. I zarazem było to ich pierwsze mistrzostwo. Ostatnie lata to dwa tytuły Sturmu Graz, wcześniej dziesięcioletnia dominacja Salzburga, kilka tytułów Austrii, Rapidu, coś jeszcze dołożył Sturm, po jednym tytule GAK Graz i Tirola Innsbruck, i to na tyle w XXI wieku. Niezła historia jak dowiozą. Jeszcze czterdzieści pięć minut.


RE: Ligi zagraniczne - marekst - 17-05-2026

Lask 2 Wink


RE: Ligi zagraniczne - galis - 17-05-2026

Mam nadzieję, że za pół godziny dla Gabinetów zacznie się, jak mówi moja córeczka, handlóweczka i ruszą na porządne zakupy. Druga taka szansa może się prędko nie powtórzyć.
Edit. Już mogą, wiem że nie takie cuda się zdarzały ale jest 3:0, qrwa! Mamy to.


RE: Ligi zagraniczne - marekst - 17-05-2026

3-0 więc już chyba aż tak nie spierdolą, czy to już na 100% daje rozstawienie w Q4 ?