![]() |
|
Ligi zagraniczne - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ligi zagraniczne (/showthread.php?tid=148) |
RE: Ligi zagraniczne - strzelisty jupiter - 17-05-2026 O 14:30 LASK walczy o mistrzostwo. RE: Ligi zagraniczne - galis - 17-05-2026 Musi co najmniej zremisować.bo Rapid już w 10 więc raczej nie pomoże RE: Ligi zagraniczne - marekst - 17-05-2026 Ja pierdolę, ktoś wyjaśni za co Demir dostał czerwoną kartkę? Był faulowany, wstał, ściągnął buta i rzucił za linię boczną i... za to dostał asa kier ![]() Tutaj multiliga leci: https://dlhd.pk/watch.php?id=559 RE: Ligi zagraniczne - galis - 17-05-2026 Linz prowadzi
RE: Ligi zagraniczne - strzelisty jupiter - 17-05-2026 Niejaki Xavier Mbuyamba.
RE: Ligi zagraniczne - galis - 17-05-2026 Niech mu żona buja dzamba
RE: Ligi zagraniczne - strzelisty jupiter - 17-05-2026 Z tego co widzę, LASK Linz ostatnio mistrzem był w roku 1965. I zarazem było to ich pierwsze mistrzostwo. Ostatnie lata to dwa tytuły Sturmu Graz, wcześniej dziesięcioletnia dominacja Salzburga, kilka tytułów Austrii, Rapidu, coś jeszcze dołożył Sturm, po jednym tytule GAK Graz i Tirola Innsbruck, i to na tyle w XXI wieku. Niezła historia jak dowiozą. Jeszcze czterdzieści pięć minut. RE: Ligi zagraniczne - marekst - 17-05-2026 Lask 2
RE: Ligi zagraniczne - galis - 17-05-2026 Mam nadzieję, że za pół godziny dla Gabinetów zacznie się, jak mówi moja córeczka, handlóweczka i ruszą na porządne zakupy. Druga taka szansa może się prędko nie powtórzyć. Edit. Już mogą, wiem że nie takie cuda się zdarzały ale jest 3:0, qrwa! Mamy to. RE: Ligi zagraniczne - marekst - 17-05-2026 3-0 więc już chyba aż tak nie spierdolą, czy to już na 100% daje rozstawienie w Q4 ? |