![]() |
|
QUO Vadis NF? - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: QUO Vadis NF? (/showthread.php?tid=103) |
RE: QUO Vadis NF? - Mosina - 22-05-2026 na meczykach, o 12:45 RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 22-05-2026 Ale dziś laurkę wystawia! RE: QUO Vadis NF? - marekst - 22-05-2026 Mam nadzieje, że warunkiem umowy jest WZMOCNIENIE kadry a nie utrzymanie kadry. Brawo Niels! I mimo wszystko brawo Piothek!!! RE: QUO Vadis NF? - Pucenty - 22-05-2026 (22-05-2026, 11:53)Mosina napisał(a): super wiadomość! muszę jednak przeglądać smsy - to już przeżytek A ja to trochę wiążę z tym, że ucięto dzisiaj, że Palma może być ogłoszony jutro (ja to tak rozumiem). Bo kibice liczyli na prezent jutro Niels + Palma, a jak dostaliby tylko Nielsa to trochę jakby pół prezentu Plus to co mówisz na pewno też ma wpływ, zapewne trener o tym zdecydował.Na Palmę chyba musimy poczekać chwilkę dłużej... RE: QUO Vadis NF? - Sultan - 22-05-2026 Byłem wielokrotnie sceptyczny, głównie ze względu na nasze wyniki w eliminacjach i pucharach. Ale tu nie było innej możliwej decyzji - tylko przedłużenie - i to dobrze, że na dwa, a nie na jeden sezon. Brawo, bardzo się cieszę. I liczę, że NF wyciągnął wnioski i damy radę w eliminacjach. RE: QUO Vadis NF? - Antonio - 22-05-2026 Najpóźniej we wrześniu ci którzy się dzisiaj cieszą będą go zwalniali bo "Lech nie rokuje, czas na sezon przejściowy i budujmy od nowa". RE: QUO Vadis NF? - Skorpion - 22-05-2026 Też liczę na poważne wzmocnienia. NF pewnie także inaczej by nie został. RE: QUO Vadis NF? - secret - 28-05-2026 Bardzo fajny wywiad z NF https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news-niels-frederiksen-mam-pretensje-do-siebie-popelnilem-wtedy-b,nId,23488421 RE: QUO Vadis NF? - Sultan - 29-05-2026 Podsumowanie sezonu przez NF opublikowane na ww - i dla mnie najciekawszy fragment: "RZECZ, KTÓREJ ŻAŁUJE - Taką sprawą są domowe mecze w europejskich pucharach, kiedy mieliśmy w perspektywie rewanż. To nie jest dobra rzecz, że traciliśmy u siebie po trzy lub więcej goli i losy awansu były praktycznie rozstrzygnięte. Powinniśmy podejść do tych spotkań nieco mądrzej, za bardzo zależało nam na tym, by mieć jak najlepszy rezultat przed drugim ze starć. Czasem trzeba zdecydować się na nieco inną taktykę, uszanować nawet remis i pozostawić sprawę promocji do kolejnej rundy otwartą. To nauka, z którą wejdziemy w nowy sezon." Trzymam kciuki, żeby wnioski rzeczywiście były wyciągnięte, bo jednak od lata zeszłego roku do pierwszego meczu z Szachtarem się nie udało. Ważne, że jest świadomość. RE: QUO Vadis NF? - strzelisty jupiter - 29-05-2026 Dlatego ważne, by już do pierwszego meczu w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów przystąpić ze wzmocnionym, skonsolidowanym, zgranym w sparingach blokiem defensywnym. Minimum jeden ruch do klubu musi zostać poczyniony na tej pozycji do tego czasu. |