![]() |
|
Ligi zagraniczne - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Ligi zagraniczne (/showthread.php?tid=148) |
RE: Ligi zagraniczne - Kris - 17-05-2026 Tak, mamy rozstawienie we wszystkich rundach LM. Nie trzeba już na nic liczyć, na żadne niespodziewane porażki faworytów. Zawsze będziemy nad kreską. RE: Ligi zagraniczne - Antonio - 17-05-2026 Tylko bez zbytniego podlalania. Taki Viking to jest w chuj mocna ekipa a można ją trafić chyba już od 2 rudny. RE: Ligi zagraniczne - galis - 17-05-2026 Za to nie trafimy Crvenę czy Zagrzeb. Podnietka podnietką ale najważniejsza jest teraz praca Zarządu by przygotować Drużynę już na Q2 a nie liczyć na last minute na końcu sierpnia. Mam nadzieję że za tydzień pojawi się transparent w tej kwestii. RE: Ligi zagraniczne - Adzio23 - 17-05-2026 Ciekowatka w Portugalii. Benfika nie przegrała żadnego meczu ale zajęła dopiero 3 miejsce. Sporo remisów nastukali. RE: Ligi zagraniczne - marekst - 24-05-2026 Como w Lidze Mistrzów Bezpośrednio w fazie ligowej Juve Milan w LE
RE: Ligi zagraniczne - Onufry - 24-05-2026 Niesamowita historia w Portugalii. Sporting przegrywa finał Pucharu z drugoligowcem. Torreense zagra w fazie ligowej Ligi Europy. RE: Ligi zagraniczne - Icek - 27-05-2026 (24-05-2026, 22:52)marekst napisał(a): Como w Lidze Mistrzów To co Milan odjebał w ostatniej kolejce to jakiś absurd. |