Forum WL
Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 (/showthread.php?tid=224)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - pacal - 16-05-2026

Jeśli Minister Obrony Narodowej Wojciech Mońka nie zostanie obrońcą sezonu to będzie jakiś nieśmieszny żart.


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - SpokoLoko - 16-05-2026

(16-05-2026, 22:19)Skorpion napisał(a): Cieszmy się z mistrza walić dziadów z Radomia!! Za tydzień już nic nie musimy!!

Musimy się najebać to na pewno! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! Ostatnie 5 lat zdominowaliśmy tę ligę! Zajebiste uczucie. Dziękuję!

edit: pozdro dla Strzelistego, który ostatnie dni wlewał spokój w serducho!


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Zabal - 16-05-2026

Kurde Skrzypczak mistrz - jakby się postarał to by zajebiste dwa samobóje strzelił w tym sezonie.


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - wiktur - 16-05-2026

Złota obrona tytułu. Łza się w oku kręci. Nie sądziłem, że to 10. wywalczymy w taki sposób. Pierwszy raz od lat bronimy tytuł i do tego bierzemy gwiazdkę. Chwilo trwaj !


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - strzelisty jupiter - 16-05-2026

(16-05-2026, 22:43)SpokoLoko napisał(a):
(16-05-2026, 22:19)Skorpion napisał(a): Cieszmy się z mistrza walić dziadów z Radomia!! Za tydzień już nic nie musimy!!

Musimy się najebać to na pewno! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! Ostatnie 5 lat zdominowaliśmy tę ligę! Zajebiste uczucie. Dziękuję!

edit: pozdro dla Strzelistego, który ostatnie dni wlewał spokój w serducho!
Pozdro Smile


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Adzio23 - 16-05-2026

Piętka, ta Piętka Agnero w meczu z Rakowem daje nam ten tytuł Wink
Jesteśmy najlepsi!


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - marekst - 16-05-2026

no to byl mecz na "przełamanie" Big Grin OD TEGO SIE ZACZELO!!! Big Grin


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Lewik - 16-05-2026

Piętka Agnero, obrona Plamena, to są te detale!
Ishak mówi, że kochają trenera i mu wierzą. Ja też. Nielsa zostań, bo z marzeń z dzieciństwa to już tylko Ligi Mistrzów nam brakuje.


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Bartas98 - 17-05-2026

Szalony sezon zakończony tak jak powinien.Brawo dla wszystkich.Tym co wybierają się pod stadion udanej zabawy a za tydzień niech sie bawi cała Wielkopolska


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Kuba1312 - 17-05-2026

Czy zespół przyjedzie nad ranem pod stadion?