![]() |
|
Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15) +---- Wątek: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 (/showthread.php?tid=224) |
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - pacal - 16-05-2026 Jeśli Minister Obrony Narodowej Wojciech Mońka nie zostanie obrońcą sezonu to będzie jakiś nieśmieszny żart. RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - SpokoLoko - 16-05-2026 (16-05-2026, 22:19)Skorpion napisał(a): Cieszmy się z mistrza walić dziadów z Radomia!! Za tydzień już nic nie musimy!! Musimy się najebać to na pewno! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! Ostatnie 5 lat zdominowaliśmy tę ligę! Zajebiste uczucie. Dziękuję! edit: pozdro dla Strzelistego, który ostatnie dni wlewał spokój w serducho! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Zabal - 16-05-2026 Kurde Skrzypczak mistrz - jakby się postarał to by zajebiste dwa samobóje strzelił w tym sezonie. RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - wiktur - 16-05-2026 Złota obrona tytułu. Łza się w oku kręci. Nie sądziłem, że to 10. wywalczymy w taki sposób. Pierwszy raz od lat bronimy tytuł i do tego bierzemy gwiazdkę. Chwilo trwaj ! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - strzelisty jupiter - 16-05-2026 (16-05-2026, 22:43)SpokoLoko napisał(a):Pozdro(16-05-2026, 22:19)Skorpion napisał(a): Cieszmy się z mistrza walić dziadów z Radomia!! Za tydzień już nic nie musimy!!
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Adzio23 - 16-05-2026 Piętka, ta Piętka Agnero w meczu z Rakowem daje nam ten tytuł ![]() Jesteśmy najlepsi! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - marekst - 16-05-2026 no to byl mecz na "przełamanie" OD TEGO SIE ZACZELO!!!
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Lewik - 16-05-2026 Piętka Agnero, obrona Plamena, to są te detale! Ishak mówi, że kochają trenera i mu wierzą. Ja też. Nielsa zostań, bo z marzeń z dzieciństwa to już tylko Ligi Mistrzów nam brakuje. RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Bartas98 - 17-05-2026 Szalony sezon zakończony tak jak powinien.Brawo dla wszystkich.Tym co wybierają się pod stadion udanej zabawy a za tydzień niech sie bawi cała Wielkopolska RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Kuba1312 - 17-05-2026 Czy zespół przyjedzie nad ranem pod stadion? |