![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 22-11-2025 Nie ma go już w Lechu. Tymczasem Czubak z 8 golem w sezonie, ciekawe czy nasz pan perspektywiczny kiedykolwiek powtórzy ten wyczyn. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 22-11-2025 Nie wywołuj strzelistego z lasu. Przecież Czubak to leszcz nie nadający się do Lecha. Zresztą Letniowski, Formella niech spada. Nie dziękuj nie będziesz musiał słuchać wywodów Strzelistego o tym dlaczego nie wolno brać takich januszy. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 22-11-2025 (22-11-2025, 17:30)Jankes napisał(a): Nie ma go już w Lechu. Sekulski to samo. Strzelał, kontuzja, wrócił, znowu strzela. My zawsze wolimy kwadratowe jaja od sprawdzonych ligowców. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 22-11-2025 To co, idziemy w zimie po Dziczka, którego można podpisać za darmo? Ja bym brał RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 22-11-2025 Oczywiście że zimą po nikogo na tę pozycję nie idziemy. Latem też nie, bo Agnero musi dostać szansę. A jest jeszcze Fiabema. Plus latem z wypożyczenia wróci Szymczak. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 22-11-2025 (22-11-2025, 20:33)Sultan napisał(a): To co, idziemy w zimie po Dziczka, którego można podpisać za darmo? Ja bym brał Już pisałem wcześniej, ostatni dzwonek dla wszystkich. Bierzemy. (22-11-2025, 20:45)strzelisty jupiter napisał(a): Oczywiście że zimą po nikogo na tę pozycję nie idziemy. Latem też nie, bo Agnero musi dostać szansę. A jest jeszcze Fiabema. Plus latem z wypożyczenia wróci Szymczak. Ale Dziczek to za Oume. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 22-11-2025 Zwierzęta mi się pomyliły. Człowiek myślał że chodzi o Wilczka.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 23-11-2025 Skończył karierę
RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 24-11-2025 Zimą to przede wszystkim trzeba pomyśleć o przedłużeniu kontraktu z Alim. Nie wiem na czym tam stanęło ale może by się udało go namówić na jeszcze jeden pełny sezon. RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 24-11-2025 Brać Dziczka, a dyskusja o skróceniu wypozyczenia Oumy i ewentualnym jego wykupie się chyba własnie kończy. Wygląda to na powazne naruszenia kontraktu, i chyba nie trzeba zapisów kontraktowych by zerwać taką umowę na podstawie przepisów ogólnych. I to Lech powinien skrócić to wypożyczenie - wypowiadając kontrakt z winy zawodnika ze skutkiem natychmiastowym. No, chyba, że ma jakieś sensowne usprawiedliwienie. Swoją drogą, ciekaw jestem, czy jest opcja na skrócenie wypozyczenia Ismaheela... ależ się na nim zawiodłem. |