Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Wakacje
Tryb drzewa
#11
Do Sagrady pójdę na mszę świętą za damkę, urodziłem się w Poznaniu...Ale wzniosę toast za Twoje zdrowie tam gdzie napisałeś. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie info.
 
Odpowiedz
#12
DziękiWink jak będziesz mieć jakieś pytania to pisz śmiało.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości