Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
27-12-2025, 20:04
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2025, 20:06 przez strzelisty jupiter.)
W kadrze po sezonie będzie jeszcze Fiabema i Szymczak. W piłce nazywają to kłopotem bogactwa.
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
Jeśli to byłaby zamiana 1 do 1 z Ishakiem....to nie wyobrażam sobie. Wszystko by płonęło
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Wiem. Belgowie kupią Szymczaka, a Chelsea zreflektuje się z Fiabemą.
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
Na dokładkę Marchwiński. To byłby powrót.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Pod obecnym sztabem szkoleniowym pozbycie się niechcianych piłkarzy to bułka z masłem. Oczyma wyobraźni widzę obu w Wieczystej, ten duet dobrze rokuje.
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
Odnośnie tego filmiku dokumentalnego to odniosłem wrażenie, że NF czy inny trener prowadzący Lecha, nie ma wpływu na transfery. Tzn dostaje materiał i ma coś zrobić.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Bodajże Skorża wrzucił do kosza listę transferową, którą mu miły i sympatyczny Tomasz przygotował i zaproponował inną.
Liczba postów: 782
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
27-12-2025, 23:04
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2025, 23:04 przez Kefas9494.)
Trenet ma prawo veta na komitecie transferowym.