Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Czubak to lepszy trensfer niż Adamski i Agnero jest tylko jedno ale. W Lechu Czubak nie miałby 15 bramek grając 24 meczów w pierwszym składzie bo on nie zagrałby 24 meczów w pierwszym składzie. Presja mniejsza, alternatyw brak to i gra się łatwiej. Daj Agnero do Zagłębia to będzie miał zbliżony dorobek.
 
Odpowiedz
Lechia 55 bramek strzelonych i 50 straconych Big Grin gdyby nie - 5 pkt. to walczyliby o mistrzostwo.
 
Odpowiedz
Nie mów dwa razy. Tam się wtrąciła UEFA i zaleca Sąd Arbitrażowy a wtedy możliwe jest zawieszenie kary I przywrócenie odjętych punktów do czasu rozstrzygnięcia sporu
 
Odpowiedz
Arka dziś mecz o 6 pkt na własnym terenie. Będzie ciężko ale u siebie oni potrafią plus nowy trener.
 
Odpowiedz
Jak definiujesz mecz o 6 pkt? Bo ten nim nie jest
 
Odpowiedz
Mecz zgodowy więc Arka to wygra. Wczoraj Pogoń to w ogóle mogła nie wychodzić na murawę skoro grać im się nie chciało Smile przepraszam rzucili się w 90 minucie i walczyli całe 9 minut doliczonego czasu, zespół który gra u siebie najlepiej w lidze nie zagrał praktycznie nic. Karny dla Pogoni powinien byc czy nie?
 
Odpowiedz
Oczywiście że powinien. Piłka nie przy ciele, łapy rozpuszczone. W takiej sytuacji przeciw nam odgwizdaliby karnego bez mrugnięcia okiem.
 
Odpowiedz
Też mam wrażenie że karny ewidentny i w wielu przypadkach by to odgwizdali.
 
Odpowiedz
(06-04-2026, 21:43)Antonio napisał(a): Czubak to lepszy trensfer niż Adamski i Agnero jest tylko jedno ale. W Lechu Czubak nie miałby 15 bramek grając 24 meczów w pierwszym składzie bo on nie zagrałby 24 meczów w pierwszym składzie. Presja mniejsza, alternatyw brak to i gra się łatwiej. Daj Agnero do Zagłębia to będzie miał zbliżony dorobek.

Patrząc na to ile bramek ma w tej chwili Ishak, a ile Czubak, nie możesz mieć pewności który z nich w większości meczów miałby pierwszy plac w Lechu.
 
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla Czubaka, żeby wygryźć Ishaka to trzeba trochę więcej niż to co prezentuje napastnik Motoru.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 20 gości