Liczba postów: 1,910
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Widok legionistów po stracie prowadzenia w ostatniej akcji meczu - bezcenny.
Mecz ogólnie marny. Szczególnie w wykonaniu Górnika. Oni są bardzo przereklamowani
Liczba postów: 23
Liczba wątków: 1
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
0
Ale wreszcie warszawka dostała to co nieraz sama miała więc ten remis smakuje podwójnie
Liczba postów: 43
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
1
Dla nas wynik idealny, Legia ciągle sraczka a Górnik do nas nie podgoni. Oby jutro nasi kopacze nie zawiedli.
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
12-04-2026, 11:45
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2026, 11:46 przez Antonio.)
Najważniejsze, żeby się Widzew spierdolił. Jest na to szansa patrząc, że do pokonania psim swędem outsidera na własnym boisku potrzebowali krzywej akcji swojego zaangażowanego kibica grającego w Niecieczy do końca czerwca.