Liczba postów: 100
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
7
A moim zdaniem być powinna. Nie dość, że legionista faulowal dokładnie jak Palma, który też krzywdy zrobić nie chciał, a zrobił, to jeszcze był ostatnim obrońca. Przecież jakby tam Walemark z piłką uciekł to by śmierdziało mocno golem.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Faulowany był Bengtsson. I Augustyniak wyciął Leo z premedytacją, naprawiając błąd swój i Elitima - z Palmą była inna sytuacja.
Liczba postów: 894
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Psy szczekają a karawana jedzie dalej. Zamiast lamentować nad czerwoną kartką to niech skupią się nad kompletowaniem kadry na 1 ligę.
Liczba postów: 526
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
10
Na stronie PZPN analiza KS ws faulu. Decyzja: żółta kartka, jak rozumiem - czerwona anulowana dla Augustyniaka.
Ja jednak czuję pewien dysonans, bo jeżeli dobrze rozumiem sytuację, Kolegium Sędziów stwierdziło, że subiektywna ocena sędziego była OK, nie był w stanie ocenić, że faul był tak groźny. Dopiero (niepotrzebna, zdaniem KS) analiza VAR pokazała, że faul był niebezpieczny...
To powinna być jakaś kara dla sędziego VAR ewentualnie, a nie anulowanie kartki...
Liczba postów: 894
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Ja to widzę inaczej. Augustyniak jest po prostu Legii bardzo potrzebny w meczu z Widzewem.