Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Zwróć uwagę też na dni i godziny rozgrywania meczów.
Teraz mamy 6 punktów przewagi. Gramy pierwsi i wygrywając z Arką robi się 9. I teraz Górnik gra 3 mecze a my czekamy. Jak stracą więcej niż 2 punkty w tych 3 meczach to game over. Presja ogromna. I my sobie jedziemy do Radomia. Jak Górnik jakimś cudem wygra najbliższe 3 mecze to nam wystarczą 2 punkty w ostatnich 2 meczach.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Dlaczego z Arką ma być remis?
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Jaki remis z Arką?! Ma być zwycięstwo. Strzelić im z trzy i do domu. Mieli cały sezon żeby się utrzymać!
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
Biorę pod uwagę różne scenariusze. Mało to było niespodzianek? A dodatkowo mecze przyjaźni... Nie raz, nie dwa kończyły się nie po naszej myśli.
Mecz z Arką będzie decydujący, po prostu, w kwestii meczu o nic w Radomiu albo walki do przedostatniej kolejki
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Jesteśmy faworytem, mamy duuużo więcej jakości, gramy u siebie i jesteśmy na fali. Mimo to punktów nie należy doposywać - to jest sport i wszystko się może zdarzyć. Arka będzie walczyć o życie a tam skąd pochodzę mówi się że:"zdychający pies potrafi ugryźć" Poza tym można pechowo stracić bramkę, złapać głupią czerwoną niczym w zeszłym sezonie na Puszczy itp..
Pokora, pełna koncentracja i wiara w zwycięstwo!
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
03-05-2026, 09:26
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2026, 09:27 przez Mosina.)
Powinniśmy wygrać wszystko do końca. Zrobić dobry wynik punktowy, odległość do drugiego zespołu. Zamknąć wszystkim pyski - chociaż i tak będzie "słaby mistrz, ilość pkt / mecz", itd
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Tak powie tylko zawistnik albo ignorant. Płaska tabela wynika właśnie z siły naszej ligi - widać to sportowo i infrastruktualnie. Rośniemy w rankingu a o stadionie Drużyn które walczą o utrzymanie sredniak ligi top 5 (poza Rzeszą) moze pomarzyć. Nie jesteśmy ligą dwóch prędkości a przykład Strączka pokazuje dobitnie że tzw. średniak jest w stanie utrzymać u siebie Grajka którego chce Mistrz z aspiracjami do LM.
Dodam jeszcze że o sile a nie słabości ligi świadczy fakt że mityczne 40 punktów nie wystarczy do utrzymania.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Mam takie wrażenie, że sprawa Strączka wyglądała tak, że rzucił takie siano na kontrakcie, że Lech go wyśmiał i podziękował właśnie, że mistrz i te sprawy.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
03-05-2026, 14:16
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2026, 14:24 przez strzelisty jupiter.)
Nieciecza oficjalnie zleciała. Mocny pocałunek śmierci na do widzenia od GieKSy. Podobnie jak w poprzednim sezonie Puszcza od nas wyłapała. Zostały jeszcze dwa miejsca na czerwonych fotelach. Jak dla mnie Widzew i Pogoń.