Liczba postów: 386
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
11
Pewnie chodzi o kolejny sezon w LKE i granie z półamatorami z Gibraltaru lub co gorsze - Z PIŁKARSKĄ PRZEPOTĘGĄ SAMSUNSPOR!!!11111 Co prawda ci BOGOWIE FUTBOLU mają 11 punktów straty do miejsca dającego LKE i 2 mecze do końca sezonu ale KTO WIE????
Liczba postów: 389
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Po naszym remisie do walki o mistrza dołączył Raków
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Nasz margines się wyczerpał teraz trzeba wszystko wygrać.
Liczba postów: 897
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Czy wyczerpał to się okaże w środę wieczorem. Liczyłem jednak, że ten bufor zostawimy sobie na Radomiak i oby tak się wszystko potoczyło, że do Radomia pojedziemy z większym spokojem i zapasem na w razie „W”.
Liczba postów: 320
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
12
Jeszcze może się okazać że w przyszłym sezonie nie będzie problemu meczów zgodowych bo te zgody zwyczajnie spadną.