09-05-2026, 21:08
Jeśli dobrze liczę i Górnik dzisiaj nie wygra to wystarczy nam jedna wygrana tak?
|
Ocena wątku:
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa |
(09-05-2026, 06:20)strzelisty jupiter napisał(a): "Mistrzostwo da nam 56 punktów. Więcej nie potrzeba."
Tak pisałem 19. kwietnia. Bądźcie spokojni.Żadna z innych drużyn nie osiągnie w tym sezonie tego pułapu punktowego.
Bez stresu możecie palić grilla dzisiaj, a jutro - po sobotnich meczach - gięta z ognia wjedzie już z radością.
