Radomiak nie zrobi nam szpaleru.
|
Ocena wątku:
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa |
09-05-2026, 22:08
Z powodów małej tabeli czy nienawiści?
(09-05-2026, 22:02)galis napisał(a):(09-05-2026, 06:20)strzelisty jupiter napisał(a): "Mistrzostwo da nam 56 punktów. Więcej nie potrzeba."
Tak pisałem 19. kwietnia. Bądźcie spokojni.Żadna z innych drużyn nie osiągnie w tym sezonie tego pułapu punktowego.
Bez stresu możecie palić grilla dzisiaj, a jutro - po sobotnich meczach - gięta z ognia wjedzie już z radością.
Strzelisty ufam Tobie!
Pamiętam jak nie wierzyłem w 2022 a Ty nakreśliłeś scenariusz na końcówkę sezonu który dał nam Majstra.
P.s. gdzie o tej porze kupię giętą?
Edit. W tym roku to akurat wierzę juz od dawna i pisałem że jeśli po meczu z Legią będziemy liderem to już nic nas nie zatrzyma.
Czyli algorytm mówił prawdę. Wczoraj zdobyliśmy ostatni punkt potrzebny do mistrzostwa
09-05-2026, 22:12
W środę Arka się rewanżuję za piątek i wygrywa z Górnikiem, w Częstochowie dzielą się punktami, my w Radomiu remis i widzimy się na starym
09-05-2026, 22:12
09-05-2026, 22:14
Ale chyba ma gorszy bilans bramek.
09-05-2026, 22:17
Jak zaczniemy przegrywać to nam pójdzie w dół a im przy wygranych w górę więc łatwo nas wyprzedzą. Tfu tfu
09-05-2026, 22:18
Mało prawdopodobny scenariusz... W tygodniu remisy, potem wygrywają wszystko do końca. My przegrywamy 2 mecze...
Mała tabela z 4 drużyn...
Mała tabela z 4 drużyn...
09-05-2026, 22:18
Ale teoretycznie na koniec sezonu może mieć lepszy.
Wracamy na autostradę. I to taką 8-pasmową.
Wracamy na autostradę. I to taką 8-pasmową.
09-05-2026, 22:22
Browsing: 5 gości

Żadna z innych drużyn nie osiągnie w tym sezonie tego pułapu punktowego.