Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ligi zagraniczne
Tryb drzewa
#31
Nie mów, że oglądasz? Big Grin

Wink

A skoro temat odkopałeś, jak dziś Real nie wygra to Barcelona mistrzem Hiszpanii, natomiast we Włoszech w chuja zagrało Napoli więc Inter jak dziś nie przegra to też jest mistrzem Włoch.
W Niemczech wiadomo Bayern, Schalke wraca do Bundesligi
W Anglii arcyciekawie, osobiście wolę aby City wygrało i aby Arsenal kolejny raz się zesrał.
 
Odpowiedz
#32
Ja to napisałem z punktu widzenia ewentualnego rozstawienia Lecha w ostatniej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów, a nie żebyś tu podawał jakieś śmieszne rozstrzygnięcia w niszowych ligach europejskich. Wink
 
Odpowiedz
#33
Hearts odrobiło straty i wygrali z Rangersami a Mitjyland tylko zremisowało i wciąż jest drugie. Nie chcę zapeszyć ale to się może udać
 
Odpowiedz
#34
I jeszcze LASK wygrał z Rapidem. Smile
 
Odpowiedz
#35
Aarhus Mistrzem Danii, Lask wystarczy że nie przegra u siebie z Austrią. Gyor i Hearts liderują - wystarczy że jeden z nich zostanie Mistrzem i mamy rozstawienie w play-off LM
 
Odpowiedz
#36
Na Hearts raczej nie ma co liczyć, dzisiaj w arcyważnym meczu Celtic rozjebał Rangers 3-1 i zbliżył się do nich na 1 punkt a w ostatnim meczu ich sezonu właśnie jest mecz Celtic - Hearts, zostały w sumie 2 kolejki.
 
Odpowiedz
#37
Zostają jeszcze Bracia Węgrzy. Dziś AEK pokonując Panathinaikos umocnił się w drodze do Mistrza. Okrutnie się jaram tym rozstawieniem w Q4 - wiem, trzeba tam jeszcze dotrzeć ale mam takie wewnętrzne przekonanie ze LM  teraz albo jeszcze długo nie.
 
Odpowiedz
#38
Informują, że Lech w przypadku MP będzie rozstawiony w IV rundzie el. LM.
 
Odpowiedz
#39
A w Holandii na kolejkę przed końcem Twente Broma na 3. miejscu dającym eliminacje LM. Niestety w ostatniej kolejce jadą do Eindhoven na mecz z PSV, więc raczej niewielkie szanse, że utrzymają tę pozycję.
 
Odpowiedz
#40
(10-05-2026, 20:51)rojber napisał(a): Informują, że Lech w przypadku MP będzie rozstawiony w IV rundzie el. LM.

Niestety, jest to kompletna bzdura powielana przez portale ogólnosportowe. Jest dobrze, ale nadal może się wszystko wysypać.

Patrzymy jeszcze na:
-Węgry (nie może wygrać Ferencvaros)
-Izrael (nie może wygrać Maccabi) - tu jest ekstremalnie blisko realizacji celu, tylko jakiś cud mógłby dać mistrza Maccabi
-Szkocja (musi wygrać Hearts)
-Austria (musi wygrać LASK)

Minimum trzy z tych czterech założeń musi się zrealizować żebyśmy mieli rozstawienie w Q4. Za tydzień powinno już być wszystko jasne.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości