Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
No i można wyjebać Leo czy Hakansa bo wejdą za nich Fiabema i Szymczak. A na szpicy Agnero! Jeszcze na deser powrót wychowanka Marchwińskiego i mamy dream team.
Liczba postów: 319
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
12
Co do Ishaka ale co ma wiek do tego że z 5 metrów strzela jak ofiara losu?
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
On chyba za bardzo chce zostać królem. Jak miał 99 bramek dla Lecha to tak samo paralitycznie kopał się po czole. Strzelił 99 bramkę Zvezdzie 12 sierpnia i potem dopiero Termalice 20 września i wrócił do regularnego strzelania.
Liczba postów: 301
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2025
Reputacja:
8
To chyba jest clue problemu - mental. Choć dziwiłbym się, gdyby bycie królem strzelców ekstraklasy go jakoś miało paraliżować, natomiast nie wydaje mi się, że gość nagle zapomniał jak kopnąć piłkę obok bramkarza. Biega dalej dużo, więc zmęczenie raczej nie. Tak czy inaczej, kaleczy okrutnie i marnuje na potęgę wysiłek całej drużyny od dobrych kilku tygodni.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
To może być zmęczenie psychiczne. W końcu pokażcie mi sezon po 2022 roku żeby miał realne zastępstwo na ławce. Jeśli zależy Ci na wynikach klubu a nie swoim ego, to jest to bardzo wyniszczające
Liczba postów: 301
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2025
Reputacja:
8
Dlatego, że nigdy nie poszliśmy na całość. Nie można było szukać zawodnika, który zaakceptuje rolę zmiennika i poczeka na szansę. To można robić w drugim, trzecim roku kontraktu takiego gościa jak Ishak, ale nie pozniej. Jakis Vatnik odmawiał, po odwiedzeniu miasta - pewno, bo nie chciał na 7 minut wchodzić.
Trzeba zresetować to myślenie. Jest Agnero, który jest napastnikiem 3 albo 4. Musi wejść ktoś o innej specyfice - bardzo techniczny i szybki napadzior.
Liczba postów: 242
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
9
11-05-2026, 15:39
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2026, 15:41 przez hif.)
Nie podejście na poważnie pod Pululu bez kontraktu będzie moim zdaniem skandalem. Ali zwolnił nam dużo budżetu płacowego swoją kontuzją, trzeba wykorzystać tę sytuację i uderzać do Angolańczyka. Jestem w sumie na 99% przekonany, że do naszego grania pasowałby idealnie i ładowałby bramy aż miło. Pod rozegranie w ataku też się nadaje.
Zgodzę się z przedmówcą, że podejście "szukamy napastnika na ławkę" jest kuriozalne. Skoro chcą jeszcze wprowadzać jakiegoś młodego, to niech wypożyczą Agnero, ale Pululu/poważny napastnik musi się tutaj pojawić.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Ale to było pewne. My umiemy ściągać napastników ale jedynki. Potem jest problem bo druga jedynka też chce grać. W tym przypadku co teraz kupić nowego za kapitana i zapewnić go o placu a Ishak niech wchodzi z ławki.