Liczba postów: 8
Liczba wątków: 3
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
0
Szukam kawalerki do wynajęcia nad morzem, może ma ktoś coś do wynajęcia lub polecenia ?
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
szukam jakiegoś fajnego miejsca na czterodniowy wypad na narty w Polsce - chcemy nauczyć jeździć naszą Pięciolatkę - oczekuję wyciągu taśmowego dla dzieci, kanapy dla dorosłych , braku kolejek i blisko Poznania. Ostatni raz jeździliśmy w 2019 więc coś na przetarcie i naukę. Lądek spełnia te oczekiwania ale może ma ktoś jeszcze inny pomysł?
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Czy miejscówkę dla 2 osób w Barcelonie w lipcu może ktoś polecić? Osobiście nie mam żadnych socjal mediów, jakby co.
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
W marcu byłem na 3 dni w Aparthotel Atanea Barcelona. Blisko stadionu i stacji metra. Za 3 osobowy pokój z aneksem kuchennym (w sumie lokum dwupokojowe) płaciliśmy coś ok 2000zł (bez posiłków).
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Przez Booking wszystko sobie ogarnąłem.
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Kup sobie od razu jakąś kartę na metro jeśli planujesz często korzystać. Pojedyncze bilety kompletnie się nie kalkulują.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Myslałem o Hola Barcelona.
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Dobry pomysł, jak mnie pamięć nie myli w ramach tej karty będziesz miał dużo zniżek na wejściówki do różnych atrakcji, czy niektóre nawet za darmo. Wykup sobie jedynie z dużym wyprzedzeniem wejście do Sagrady (ja kupiłem z miesiąc wcześniej), do Park Guell też bilety przez neta (nie kupisz na miejscu). Jak będziesz w okolicy stadionu to polecam wejść sobie na piwko i "burgera" do Pane e Salame.