Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
13-05-2026, 19:59
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2026, 20:00 przez Antonio.)
Wygrana Rakowa nie da nam nic ponad to co wygrana Arki. Remis to najlepsze wyjście.
Jsk dzisiaj remis a potem nasze dwie porażki i 2 wygrane Jagi to Jaga mistrzem
Liczba postów: 301
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
23
13-05-2026, 20:00
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2026, 20:08 przez pacal.)
Jeśli dobrze liczę właśnie zapewniliśmy sobie eliminacje LM - mamy już min. 2 miejsce.
Górnik nie może już nas wyprzedzić jeśli się z nami zrówna punktami, w żadnej konfiguracji (ani Lech i Górnik po 56, ani Lech, Górnik, Jaga, ani Lech, Górnik, Raków, ani Lech, Górnik, Jaga, Raków po 56 pkt).
A z drugiej strony nie mogą nas jednocześnie wyprzedzić Jaga i Raków, tylko jeden naraz z tych 2 zespołów.
- Raków nas może wyprzedzić jeśli:
- wygrają wszystko do końca, a my zdobędziemy nie więcej niż 1 punkt.
- Jaga nas może wyprzedzić jeśli:
- wygrają wszystko do końca, a my zdobędziemy nie więcej niż 1 punkt
- albo zdobędą 7 punktów, a my wszystko przegramy, ALE muszą to zrobić jako jedyni. Jeśli oprócz Jagi, Raków, albo Górnik, albo oba, również dorobią się 56 pkt, to wygrywamy w każdej konfiguracji małej tabelki pomiędzy 3-ma albo 4-ma zespołami.
Liczba postów: 783
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
Kolejny wynik solidny dla nas. Teraz remisik Raków i Jagiellonia i nam wystarcza remis jednym z dwóch najbliższych meczów.