Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Wygrana Rakowa nie da nam nic ponad to co wygrana Arki. Remis to najlepsze wyjście.

Jsk dzisiaj remis a potem nasze dwie porażki i 2 wygrane Jagi to Jaga mistrzem
 
Odpowiedz
Jeśli dobrze liczę właśnie zapewniliśmy sobie eliminacje LM - mamy już min. 2 miejsce.

Górnik nie może już nas wyprzedzić jeśli się z nami zrówna punktami, w żadnej konfiguracji (ani Lech i Górnik po 56, ani Lech, Górnik, Jaga, ani Lech, Górnik, Raków, ani Lech, Górnik, Jaga, Raków po 56 pkt).

A z drugiej strony nie mogą nas jednocześnie wyprzedzić Jaga i Raków, tylko jeden naraz z tych 2 zespołów.

- Raków nas może wyprzedzić jeśli:
   - wygrają wszystko do końca, a my zdobędziemy nie więcej niż 1 punkt.
- Jaga nas może wyprzedzić jeśli:
   - wygrają wszystko do końca, a my zdobędziemy nie więcej niż 1 punkt
   - albo zdobędą 7 punktów, a my wszystko przegramy, ALE muszą to zrobić jako jedyni. Jeśli oprócz Jagi, Raków, albo Górnik, albo oba, również dorobią się 56 pkt, to wygrywamy w każdej konfiguracji małej tabelki pomiędzy 3-ma albo 4-ma zespołami.
 
Odpowiedz
Kolejny wynik solidny dla nas. Teraz remisik Raków i Jagiellonia i nam wystarcza remis jednym z dwóch najbliższych meczów.
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 19:51)Janiko napisał(a): Arka odchaczona. Teraz Jagiellonia - Raków. Remis chyba NAM wystarczy ?

Czysto matematycznie - jeszcze nie, ale Lech musiałby 2 x przegrać, Jaga 2 x wygrć - plus zniwelować różncę bramek
 
Odpowiedz
do usunięcia
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 20:00)pacal napisał(a): Jeśli dobrze liczę właśnie zapewniliśmy sobie eliminacje LM - mamy już min. 2 miejsce.

Górnik nie może już nas wyprzedzić jeśli się z nami zrówna punktami, w żadnej konfiguracji (ani Lech i Górnik po 56, ani Lech, Górnik, Jaga, ani Lech, Górnik, Raków, ani Lech, Górnik, Jaga, Raków po 56 pkt).

A z drugiej strony nie mogą nas jednocześnie wyprzedzić Jaga i Raków, tylko jeden naraz z tych 2 zespołów.
Tak, ostatnio Antonio zrobił małą tabelę. Przy równej liczbie pkt może wyprzedzić nas tylko Jagiellonia pod warunkiem, że różnica zdobytych i straconych bramek będzie lepszy niż nasz.
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 19:59)Janiko napisał(a):
(13-05-2026, 19:57)MichalM napisał(a): Grunt, że Górnik odpada, teraz wygrana Rakowa albo remis
Remis nie daje nam mistrzostwa DZIŚ? Czy mimo wszystko trzeba czekać do soboty ?

nie daje bo nie mamy lepszego bilansu z Jagą, jest remis i liczą się bramki. A bramki można strzelać jak w 93 roku do ostatniej minuty ostatniej kolejki.

wtedy musimy zremisować w Radomiu.
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 19:59)marekst napisał(a): 4 drużyny po 56 punktów. 

Ktoś może to jeszcze sprawdzić?
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 20:04)Kefas9494 napisał(a): do usunięcia

można samemu - taki tip wieczorny Wink
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 20:00)pacal napisał(a): Jeśli dobrze liczę właśnie zapewniliśmy sobie eliminacje LM - mamy już min. 2 miejsce.

Górnik nie może już nas wyprzedzić jeśli się z nami zrówna punktami, w żadnej konfiguracji (ani Lech i Górnik po 56, ani Lech, Górnik, Jaga, ani Lech, Górnik, Raków, ani Lech, Górnik, Jaga, Raków po 56 pkt).

A z drugiej strony nie mogą nas jednocześnie wyprzedzić Jaga i Raków, tylko jeden naraz z tych 2 zespołów.

A co z małą tabelą przy 4 zespołach z 56 pkt bo ja już nic nie rozumie.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 23 gości