Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
(13-05-2026, 20:08)Róża napisał(a):
(13-05-2026, 20:00)pacal napisał(a): Jeśli dobrze liczę właśnie zapewniliśmy sobie eliminacje LM - mamy już min. 2 miejsce.

Górnik nie może już nas wyprzedzić jeśli się z nami zrówna punktami, w żadnej konfiguracji (ani Lech i Górnik po 56, ani Lech, Górnik, Jaga, ani Lech, Górnik, Raków, ani Lech, Górnik, Jaga, Raków po 56 pkt).

A z drugiej strony nie mogą nas jednocześnie wyprzedzić Jaga i Raków, tylko jeden naraz z tych 2 zespołów.

A co z małą tabelą przy 4 zespołach z 56 pkt bo ja już nic nie rozumie.

Tylko Jaga może nas wyprzedzić jeśli będzie miała lepszą różnice między strzelonymi a straconymi bramkami. 
Oba nasze mecze zakończyły się remisami.
Reszta na naszą korzyść
 
Odpowiedz
przy jednakowej różnicy bramek również nas wyprzedza
 
Odpowiedz
co Wy macie z tą małą tebelą, ostatnio ktoś wrzucał co się liczy po kolei. Bilans pkt meczów bezpośrednich, potem chyba bilans bramek total, nie pamiętam co jest później Wink
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 20:11)galis napisał(a): przy jednakowej różnicy bramek również nas wyprzedza

Nie, bo kolejną pozycja jest większa liczbą strzelonych bramek. Tu mamy +6

Antonio wrzucił rozpiskę parę stron temu.
 
Odpowiedz
W każdym razie, oby teraz remisik i już naprawdę kataklizm musiałby się stać, żeby nam to zabrali. Ale niezależnie od wszystkiego, dwa mecze do końca trzeba wygrać do jaja, żeby budować Mrozkowi czyste konta i uciułać chociaż te dwie bańki, żeby było z czego dołożyć chytrusom z Glasgow.
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 20:12)Mosina napisał(a):  Bilans pkt meczów bezpośrednich, potem chyba bilans bramek total, nie pamiętam co jest później Wink

Czyli już obliczyłeś i wiesz? 
Wink
 
Odpowiedz
Najpierw, mecze bezpośrednie (mamy lepszy bilans z Górnikiem, Rakowem. Z Jagą taki sam - dwa remisy). Później w przypadku remisu bilans bramek w tych meczach (skoro z Jagą jest równo w meczach bezpośrednich to i w bramkach ciągle remis), następnie bilans bramek w ogóle, i tu mamy na razie dopiero przewagę nad Jagą - na obecną chwilę my mamy +15, Jaga +12. Kiedy i tu jest remis następnie liczy się liczba wygranych meczów w sezonie - my mamy w tym momencie 15, Jaga 13. Gdy nadal jest remis patrzymy na liczbę zwycięstw na wyjeździe w całym cyklu rozgrywek. Po tym patrzymy na mniejszą liczbę punktów za kartki (czerwona kartka = 3 punkty, żółta kartka = 1 punkt, wykluczenie na skutek dwóch żółtych kartek = 3 punkty, uwzględniające 1 punkt za pierwszą żółtą kartkę). Gdy ciągle jest remis liczy się wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play. Na końcu jest losowanie.
Sezon jest pojebany, ale chyba nie aż tak, żeby o MP decydowało losowanie Wink
 
Odpowiedz
Nikt nie dojedzie do tylu punktów ile mamy obecnie. Jest po sezonie.
 
Odpowiedz
oki, dopiero później liczba strzelonych bramek na wyjeżdzie którą mają lepszą. 
Mosina ma rację, publicystyczna teza. W Radomiu zdobywamy Majstra i po temacie wszelkich rozważań
 
Odpowiedz
W przypadku więcej niż 2 drużyn, w każdej małej tabelce jesteśmy na 1 miejscu. Z kimkolwiek z trójki Górnik, Jaga, Rakow. Zarówno dla 3 jak i dla wszystkich 4 zespołów.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości