13-05-2026, 21:51
|
Ocena wątku:
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa |
13-05-2026, 21:53
To co marnuje Raków w drugiej połowie to głowa mała. Coś czuję, że Jaga ich za chwilę skontruje i będzie 0-2.
13-05-2026, 21:53
Uprzejmię wszystkich przepraszam, że źle policzyłem punkty w małej tabeli. Lech Mistrz.
13-05-2026, 22:07
Do czego doszło, żeby trzymać kciuki za kastę dla Rakowa - patologia
13-05-2026, 22:09
Kogo tam Jaga jeszcze ma? Wyjazd do Katowic i u siebie Zagłębię? Czyżby Miedziowo znowu nam pomogli?
13-05-2026, 22:10
mogło być gorzej, chociaż niewiele. Mogli by teraz grać z Legią i prowadzić
13-05-2026, 22:13
0-2 po meczu. Trzeba wygrać w Radomiu.
13-05-2026, 22:14
2:0
No nic. Pozostaje wygrać w jednym meczu
No nic. Pozostaje wygrać w jednym meczu
Browsing: 44 gości

Zwracam honor.