Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Zobaczymy jak bardzo GKSowi zależy na pucharach. Z Zagłębiem pewnie sobie poradzą.
 
Odpowiedz
Albo jak bardzo GKSowi zależy na Rakowie.
 
Odpowiedz
Nie ma co się oglądać na GKS czy Zagłębie czy pomogą Lechowi tylko zdobyć te 3 punkty
Najlepiej w sobotę i świętować
 
Odpowiedz
Raków xG ponad 3, i zero w sieci. welcome to the club
 
Odpowiedz
Raków xG 3.35, Jaga 1.15, a wynik 0:2...
 
Odpowiedz
Ale celne strzały tylko 3
 
Odpowiedz
3 strony o małej tabeli...i na ch*j nam to było? Wink

Jest jak jest. Do ostatniego gwizdka mamy wszystko w swoich nogach.
 
Odpowiedz
Tylko wygrana w Radomiu. Jesli nawet zremisujemy, to podamy Jadze dawkę motywacji i będzie bardzo gorąco w ostatniej kolejce.
Szkoda, że grają po nas. Ale nic - tak jak pisałem dużo wcześniej - tylko 59 pkt da MP, najlepiej już w weekend.
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 22:39)MichalM napisał(a): 3 strony o małej tabeli...i na ch*j nam to było? Wink

Jest jak jest. Do ostatniego gwizdka mamy wszystko w swoich nogach.

Cały czas jest możliwa mała tabela jak my 2x przegramy Jagiellonia zremisuje i wygra a Górnik 2x wygra xD

Chłopaki dadzą radę w Radomiu. Zimny ich dobrze ustawi taktycznie
 
Odpowiedz
w razie niemca to tak naprawdę lepiej że wygrała Jaga - ma wyjazd na Nową Bukową i Zagłębie w ostatniej kolejce, na nich zawsze można liczyć. Raków ma Piasta i Arkę więc jeśli gdzieś był promil ryzyko to tutaj.
Jestem spokojny o wynik w Radomiu - tak jak byłem niespokojny o Arkę już na tydzień przed tym meczem.
W meczu z Wisłą już tylko la zabawa
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 8 gości