Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Zobaczymy jak bardzo GKSowi zależy na pucharach. Z Zagłębiem pewnie sobie poradzą.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Albo jak bardzo GKSowi zależy na Rakowie.
Liczba postów: 388
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Nie ma co się oglądać na GKS czy Zagłębie czy pomogą Lechowi tylko zdobyć te 3 punkty
Najlepiej w sobotę i świętować
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Raków xG ponad 3, i zero w sieci. welcome to the club
Liczba postów: 301
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
23
Raków xG 3.35, Jaga 1.15, a wynik 0:2...
Liczba postów: 133
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
1
Ale celne strzały tylko 3
Liczba postów: 301
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2025
Reputacja:
8
Tylko wygrana w Radomiu. Jesli nawet zremisujemy, to podamy Jadze dawkę motywacji i będzie bardzo gorąco w ostatniej kolejce.
Szkoda, że grają po nas. Ale nic - tak jak pisałem dużo wcześniej - tylko 59 pkt da MP, najlepiej już w weekend.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
w razie niemca to tak naprawdę lepiej że wygrała Jaga - ma wyjazd na Nową Bukową i Zagłębie w ostatniej kolejce, na nich zawsze można liczyć. Raków ma Piasta i Arkę więc jeśli gdzieś był promil ryzyko to tutaj.
Jestem spokojny o wynik w Radomiu - tak jak byłem niespokojny o Arkę już na tydzień przed tym meczem.
W meczu z Wisłą już tylko la zabawa