13-05-2026, 23:01
ja nie jestem, trzymam się tylko wróżb wróżbity Strzelistego
|
Ocena wątku:
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa |

(14-05-2026, 08:12)strzelisty jupiter napisał(a): Tak naprawdę to trzy, bo strzelili nam dwie przy Bułgarskiej, a my im nic przy Słonecznej. Nie zmienia to faktu, że wreszcie obronimy tytuł.
Jest kurwa!
Jagiellonia zdobędzie jeszcze maksymalnie trzy oczka. A może i tylko dwa. Czterech nie uciułają.
(13-05-2026, 20:10)MichalM napisał(a):(13-05-2026, 20:08)Róża napisał(a):(13-05-2026, 20:00)pacal napisał(a): Jeśli dobrze liczę właśnie zapewniliśmy sobie eliminacje LM - mamy już min. 2 miejsce.
Górnik nie może już nas wyprzedzić jeśli się z nami zrówna punktami, w żadnej konfiguracji (ani Lech i Górnik po 56, ani Lech, Górnik, Jaga, ani Lech, Górnik, Raków, ani Lech, Górnik, Jaga, Raków po 56 pkt).
A z drugiej strony nie mogą nas jednocześnie wyprzedzić Jaga i Raków, tylko jeden naraz z tych 2 zespołów.
A co z małą tabelą przy 4 zespołach z 56 pkt bo ja już nic nie rozumie.
Tylko Jaga może nas wyprzedzić jeśli będzie miała lepszą różnice między strzelonymi a straconymi bramkami.
Oba nasze mecze zakończyły się remisami.
Reszta na naszą korzyść
(14-05-2026, 08:12)strzelisty jupiter napisał(a): Tak naprawdę to trzy, bo strzelili nam dwie przy Bułgarskiej, a my im nic przy Słonecznej. Nie zmienia to faktu, że wreszcie obronimy tytuł.Tak naprawdę to trzy bo były dwa remisy a nie kto komu strzelił na wyjeździe.
Jest kurwa!
Jagiellonia zdobędzie jeszcze maksymalnie trzy oczka. A może i tylko dwa. Czterech nie uciułają.