Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Oni są już dawno na wakacjach. Choć Buric dzisiaj robił cuda.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Arka miała jeszcze mniej w meczu z nami... szkoda że nie wywarli presji na Gieksie ale i tak dużo zrobili dobrego
Liczba postów: 301
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2025
Reputacja:
8
Przecież oni popchnęli właśnie GKS wyżej. Do Białego pojadą z leżakami
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Ale to Zagłębie wygrało z Górnikiem w Zabrzu. To po prostu słabe zespoły są. Jaga się wybija przynajmiej wynikami ostatnio. Bo z tą właśnie Pogonią prawie wypuściła wygraną. A z Rakowem mieli mnóstwo farta. Dobrze że nie musimy się na nikogo oglądać. Wygrać jeden z dwóch pozostałych meczów.
Liczba postów: 132
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
3
Ta wygrana Zagłębia w Zabrzu to uśmiech losu w naszą stronę.
Nie oglądajmy się już na nikogo, tylko zwycięstwo,
Liczba postów: 13
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2026
Reputacja:
0
Z dzisiejszej perspektywy ta wygrana raczej była bez większego znaczenia
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Rozwiń?
Z dzisiejszej czyli po tym jak przegrali? Gdyby wygrali to by mieli więcej pkt niż Jaga
Liczba postów: 13
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2026
Reputacja:
0
Możliwe, że w niedzielę będziemy mądrzejsi ale na ten moment tak czy inaczej potrzebowalibyśmy 1 zwycięstwa więc bez znaczenia. Jeżeli jutro nie wygramy a Jaga wtopi to będzie miał znaczenie. Trochę pokrętnie ale tak na to patrzę