Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ligi zagraniczne
Tryb drzewa
#41
Dzięki za wyjaśnienie tematu. Dziś nie miałem zbytnio czasu na dokładne wczytywanie się w różne tematy sportowe i leciałem tak na szybko po nagłówkach bez większej analizy.
 
Odpowiedz
#42
gramy tak długo dopóki Celtic nie wygra, qrwa, było bliski remisu i praktycznie Mistrzostwa dla Hearts a teraz nie mogę przegrać ostatniego neczu w Glasgow
 
Odpowiedz
#43
(10-05-2026, 21:51)Kris napisał(a): Patrzymy jeszcze na:
-Węgry (nie może wygrać Ferencvaros)
-Izrael (nie może wygrać Maccabi) - tu jest ekstremalnie blisko realizacji celu, tylko jakiś cud mógłby dać mistrza Maccabi
-Szkocja (musi wygrać Hearts)
-Austria (musi wygrać LASK)

Minimum trzy z tych czterech założeń musi się zrealizować żebyśmy mieli rozstawienie w Q4. Za tydzień powinno już być wszystko jasne.

Hapoel dziś wygrał, Maccabi straciło matematyczne szanse na mistrzostwo. Dobrze dla nas.

W sobotę rozstrzygnięcia w Szkocji i na Węgrzech, w niedzielę w Austrii. Jeszcze dwa państwa muszą się dobrze skończyć i będzie rozstawienie w Q4.
 
Odpowiedz
#44
Hearts nie dało rady.
Za dwie godziny mecz na Węgrzech, jutro Austria. Obie ligi muszą wejść do rozstawienia w q4.
 
Odpowiedz
#45
Niestety w Szkocji mistrzem zostaje Celtic.
W bezpośrednim meczu pokonuje Hearts 3:1
 
Odpowiedz
#46
Patrząc tylko po ostatnich meczach, Celtic jest traktowany w tej lidze trochę jak Legia stara kurwa. W poprzedniej kolejce karny z dupy, dzisiaj karny, bramka po VAR.
 
Odpowiedz
#47
Ten w poprzedniej kolejce ciężko powiedzieć, ale w tym meczu obie decyzje bezdyskusyjne.
Obrońca Hearts zablokował wrzutkę wystawioną ręką, sami są sobie winni. W naszej lidze już dawno się nauczyli żeby trzymać ręce za plecami.. A przy bramce na 2:1 nie było mowy o spalonym, VAR słusznie interweniował.
 
Odpowiedz
#48
(16-05-2026, 16:09)strzelisty jupiter napisał(a): Patrząc tylko po ostatnich meczach, Celtic jest traktowany w tej lidze trochę jak Legia stara kurwa. W poprzedniej kolejce karny z dupy, dzisiaj karny, bramka po VAR.

Co ty za głupoty piszesz? Przecież karny prawidłowy, tak samo spalonego nie było przy golu na 2-1, ZERO zastrzeżeń do sędziego. Hearts niestety OBSRAŁO ZBROJĘ, jebnęli autobus we własnym polu karnym i jak patałachy próbowali coś ugrać, a Celtic tylko czekał na to i jak jebany walec przejechał się po nich, tutaj trener zjebał z taktyką na ten mecz, zesrali się już przed meczem, Celtic ambicją zdobył mistrzostwo, a że źle dla nas to inna historia.
 
Odpowiedz
#49
Gyor Mistrzem Węgier, jeszcze tylko Linz w Austrii i mamy rozstawienie do Q4. Niech tylko Gabinety tego nie spieprzą!
 
Odpowiedz
#50
Jeszcze tylko my za 1,5 godziny ostatni kroczek, jutro LASK i potem "Reach for the stars" Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 8 gości