Liczba postów: 301
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
23
Nieironicznie, no i cyk, do gabloty!
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Tak człowiek patrzy na te media klubowe i.. pogratulowały nam Cracovia, ŁKS KSZO, Legia Raków czy Górnik... a Arka nie. Trochę słabe jak na zgodę.
Liczba postów: 100
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
7
Ah, teraz można na spokojnie, rozsiasc się wygodnie, popcornu zrobić i patrzeć z góry jak się reszta bije. Mistrzostwo obronione, zero testoronu, zero potrzeb. Żadna Wisła nam już nic nie zrobi. Powtarzam, mistrzostwo zdobyte i zero potrzeb!
Liczba postów: 387
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
te warszawskie kurwy wygrały w Gdańsku i wciąż mają szansę na puchary
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Spokojnie, Gieksa albo Zagłębie punkt ugra a to wystarczy
Liczba postów: 783
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
17-05-2026, 19:52
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2026, 19:54 przez Kefas9494.)
E tam, jak już nie spadli to dla mnie lepiej, żeby się dostali do europejskich pucharów. Grając na dwóch frontach będą mniej groźni w lidze i w walce o trzecie z rzędu mistrzostwo. A dodatkowo lepiej, żeby dzięki rozstawieniu weszli do fazy grupowej i razem z Jagą, Rakowem i Górnikiem nabijali punkty w LKE dla ligi, a my w tym czasie będziemy grać sobie w Lidze Mistrzów.