Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
O 14:30 LASK walczy o mistrzostwo.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Musi co najmniej zremisować.bo Rapid już w 10 więc raczej nie pomoże
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
17-05-2026, 15:27
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2026, 15:29 przez strzelisty jupiter.)
Z tego co widzę, LASK Linz ostatnio mistrzem był w roku 1965. I zarazem było to ich pierwsze mistrzostwo. Ostatnie lata to dwa tytuły Sturmu Graz, wcześniej dziesięcioletnia dominacja Salzburga, kilka tytułów Austrii, Rapidu, coś jeszcze dołożył Sturm, po jednym tytule GAK Graz i Tirola Innsbruck, i to na tyle w XXI wieku. Niezła historia jak dowiozą. Jeszcze czterdzieści pięć minut.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
17-05-2026, 15:47
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2026, 16:04 przez galis.)
Mam nadzieję, że za pół godziny dla Gabinetów zacznie się, jak mówi moja córeczka, handlóweczka i ruszą na porządne zakupy. Druga taka szansa może się prędko nie powtórzyć.
Edit. Już mogą, wiem że nie takie cuda się zdarzały ale jest 3:0, qrwa! Mamy to.
Liczba postów: 386
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
11
3-0 więc już chyba aż tak nie spierdolą, czy to już na 100% daje rozstawienie w Q4 ?