Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb drzewa
Górnik wpuszczany na większość stadionów w tym sezonie nie ma interesu w bojkocie tego meczu? W ten sposób sami wystawili by sobie laurkę, jeżeli my byśmy zbojkotowali a oni nie.
 
Odpowiedz
Mówicie o bojkocie przez klub a przecież aby taki bojkot miał miejsce to musi być podstawa prawna. Ludzie to nie zabawa tylko poważne rzeczy. Przy takich pomysłach to się potem nie dziwię że kibice traktowani są niepoważnie.

Jest wiele możliwości dogadania się. Jak wszystkie strony będą miały dobrą wolę to może z tego wyjść coś fajnego a jak PZPN będzie traktował kluby z góry no to można wtedy się ugadywać.

Ostatecznie chodzi o pieniądze. Taka jest prawda bo wartości tego pucharu jako trofeum to nikt poważnie nie traktuje.
 
Odpowiedz
Tylko pała z Rakowa może się nie zsolidaryzować dla wyższych celów. To już Ruch ma więcej honoru, co pokazał w poprzednim sezonie. Nie ma opcji że nie dogadamy się z Górnikiem.
 
Odpowiedz
Można też robić czarny pr Tarczyńskiemu. Ja osobiście kiełbache to jem albo od Bystrego albo od Mielczarka.
 
Odpowiedz
Ale w ogóle te dziady z PZPN to serio półgłówki i troglodyci. xD Przecież to gdyby dać tam na kierownicę szympansicę Lucy to by ona wiedziała, że takie decyzje podejmuje się przed sezonem. Wystarczyłoby, żeby teraz ogłosić, że od nowego sezonu 26/27 Superpuchar będzie rozgrywany na neutralnym terenie i po sezonie 26/27 faktycznie mistrz i zdobywca Pucharu Polski spotkają się we Wrocławiu.

I można negować, można aprobować, ale wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja odpowiednio wcześniej. A tak to jest decyzja całkowicie z dupy powodująca tylko uzasadniony wkurw wszystkich, szczególnie, że serio nie chce mi się wierzyć, że na taki gówno mecz jakoś specjalnie zapełnią się trybuny. Tym bardziej uzasadnione jest, żeby kibicowsko mecz olać jak pisze wieszcz strzelisty.
 
Odpowiedz
Prawda jest też taka, że jak kluby pójdą na noże z PZPN to częściej sędzia może nie podchodzić do telewizorka albo linia spalonego będzie narysowana odpowiednio itd.
 
Odpowiedz
Przecież nam i tak już od lat sędziują pod górkę. Smile Nie piszę tego nawet jako kibic Lecha. Uczciwie i obiektywnie Kolejorz bardzo często jest karany "błędnymi" decyzjami mafii w czerni.
 
Odpowiedz
No to pokarają jeszcze bardziej. Już nawet nie chodzi o błędne decyzje a o "podgwizdywanie". Faule w złą stronę, gwizdane delikatne kontakty z naszej strony a jeszcze dochodzą interpretacje ręki. PZPN to są takie dziady, że przy flaszce zagryzanej kabanosem od Tarczyńskiego są w stanie takie rzeczy wymyślić,
 
Odpowiedz
Wysłać CLJ tego nam nikt zakazać nie może. A czy ta decyzja jest już pewna? Bo na którymś z portali było info, że to jest tylko propozycja.
 
Odpowiedz
Trochę związane z potencjalnym transferem, więc piszę tutaj. Mrozek u tego obłudnika Kołtonia. Widać, że Lech jest teraz modny. Ale ja nie o tym - ciekawe czy ktoś słuchał i jakie ma zdanie o tym co, i jak, Bartosz mówi...?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 14 gości