Liczba postów: 526
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
10
Interia donosi, że proces poszukiwań alternatywy dla Nielsa trwa od grudnia, zajmuje się tym firma zewnętrzna.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
19-05-2026, 12:44
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2026, 12:49 przez Mosina.)
Nie Interia tylko Prezes mówił o tym dzis w TVP sport. a dokładnie wczoraj wieczorem
Że jeśli zbliża się kontrakt do końca to muszą mieć alternatywę na wypadek gdyby strony się nie dogadały. I że robią to przez firmę zewnętrzną co kompletnie nie dziwi bo tak się robi szczególnie w przypadku kluczowych stanowisk w każdej firmie. To już ja dopowiadam.
W ogóle dłuższa ok 25' rozmowa. Polecam
Liczba postów: 894
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
19-05-2026, 12:53
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2026, 13:00 przez rojber.)
Dokładnie, tu bardziej chodziło o to, że wyciągnęli wnioski i nie chcą być zaskoczeni lub działać na szybko. W tym przypadku wiedząc, że za pół roku kończy się kontrakt z NF i nie mając pewności, że współpraca będzie dalej kontynuowana chcieli poprzez firmę zewnętrzną znaleźć jak najlepszego kandydata.
E:
turecki portal haberturk.com donosi, że odejście Lisa jest przesądzone a jego nowym klubem będzie najprawdopodobniej Lech Poznań.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Możecie dywagacje o szmacie i żydzewie przenieść do wątku Ekstraklasa?
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Z wiedzy o majątku i deklaracjach zainteresowanego
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Aha. Czyli ma duży majątek więc go stać. Ok.
Liczba postów: 133
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
1
@rojber Skąd w ogóle to info o dogadanym Alim z Widzewem?
Liczba postów: 858
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
37
19-05-2026, 13:49
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2026, 13:57 przez Icek.)
To, że Dobrzycki w końcu się ogarnie, wcale nie jest takie oczywiste. Na krajowym podwórku mamy przykład Mioduskiego, który przez ostatnie lata bije rekordy w przepalaniu pieniędzy. W Anglii mamy Chelsea - sprawdźcie, ile oni tam wywalili pieniędzy w błoto po zmianach właścicielskich, jaka kasa na transfery, jaka rotacja itd. I gdzie oni są?
Majątek Dobrzyckiego jest szacowany na 1 mld EUR. Ale przecież w to wliczają się jego udziały w Panattoni i innych biznesach, nieruchomości itd.
To wcale nie jest tak, że coroczne przepalanie kilkudziesięciu mln EUR bez jakiegokolwiek postępu, nie spowoduje, że zacznie się po prostu zastanawiać nad rzuceniem zabaweczek, gdyż po prostu zacznie się to odbijać na jego majątku. To nie są czasy Cupiała, gdzie poza Wisłą nie było dookoła w polskiej piłce pieniędzy, klubów tak rozwiniętych, jak chociażby my itd...A i on w końcu dał sobie spokój z powodów finansowych.
Deklaracje? A czego oczekiwaliście, że facet który robi tyle szumu szastaniem kasy powie, że "mamy swoje ograniczenia finansowo-czasowe itd"? Wydał 20 mln lekką ręką? No wydał. Ale co to jest 20 mln w dzisiejszej piłce, gdy wchodzisz do klubu na pułapie, na jakim jest Widzew, nie mając za bardzo innych źródeł wpływów do niego, tylko swój majątek?
Przekonanie na forum o tym, że jemu się uda jest na tym samym poziomie, co przekonanie sprzed kilku lat o tym, że Rutkom się nie uda doprowadzić do sytuacji, w której na pięć mistrzostw zdobywamy trzy, w tym raz grając w pucharach na wiosnę.