20-05-2026, 12:07
Karuzela plotkarska ruszyła pełną parą, teraz Kwiecień łączony jest z Górnikiem Zabrze
|
Ocena wątku:
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa |
ale dziś poszło płaczliwe info, że składają odwołanie gdzieś tam i chcą 5 pkt. Będą jaja? czy raczej płacz i rozpacz?
Betony to żenujący klub więc niech lecą
najlepszy był komentarz. że gdyby im zabrakło 5 pkt do pucharów to wydzwaniali by po rywalach GKS i mówili, że grają z nimi
(24-05-2026, 10:21)strzelisty jupiter napisał(a): Z ogromnym smutkiem odnotowuję duży zjazd wymagań ich trybun. Kiedyś tylko mistrz się liczył, a teraz radocha z okazji piątego miejsca dającego Ligę kurwa Konferencji, które ostatecznie Wędrychowski zamienił na szóste i brak nawet Ligi kurwa Konferencji.
Dobrze, że zweryfikowali standardy.