Liczba postów: 73
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
1
Ta najlepsza obrona ligi nieco po liftingu ostatnio - 5 ostatnich meczy średnio tracą 2 sztuki. Dobić w tabeli trzeba do 60 pkt. I tak wszelkiej maści dziennikarze mają używanie, że najmniej pkt, że najgorsza średnia pkt na mecz od 1629 roku... Także minimum remis.
Liczba postów: 71
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
4
Jeśli wygramy to będziemy mieć tylko o 1 punkt mniej niż Jagiellonia z sezonu rumakowego, ale nie uważam by było to najważniejsze.
Przede wszystkim zagrać ten mecz dla przyjemności Mam nadzieję, że piłkarze wyjdą by pokazać najlepszą piłkę i pięknie podsumować ten wspaniały sezon.
Liczba postów: 146
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
3
Wyjść na luzie i bawić się w piłkę,a to potrafimy. Liczę na dobry mecz dla oka z wieloma sytuacjami i ciekawymi zagraniami. Wyjściowa 11 nie ma znaczenia niech to będzie nasze święto
Liczba postów: 783
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
Ishak czteropak i korona króla strzelców!
Liczba postów: 51
Liczba wątków: 1
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
3
Niech Mrozek zacznie i w 66 minucie zmiana pożegnanie.
Wtedy Plamen wchodzi (pewnie też pożegnanie).
Kiedy mamy Bartka pożegnać jak nie teraz?