Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30
Tryb drzewa
#11
Mrozek niech karnego strzela.
 
Odpowiedz
#12
A wiadomo już że odchodzi?
 
Odpowiedz
#13
Nie ale chciałbym na wszelki wypadek Smile jak kiedyś Norbert Tyrajski, od jego czasów nie miałem bramkarza, którego tak lubiłem. Nawet Kotora.
 
Odpowiedz
#14
Skoro gramy na luzie i wynik nie ma znaczenia to Agnero niech zagra 90 minut i pokaże na co go stać.
 
Odpowiedz
#15
To po Koronie Króla Strzelców.
Ty chcesz Agnero, ja Mrozka do karnych Big Grin

Mimo to uważam, że powinien grać w miarę pierwszy skład. Zasłużyli na taki mecz.
 
Odpowiedz
#16
oczywiścię że pierwszy skład. w nagrodę, itd. może ewentualnie po 60 min zmiany żeby trybuny poskandowały nazwisko Ishaka, Palmy, Leo, i mogli zagrać zmiennicy.

w ogóle to pamiętacie kiedy ostatnio graliśmy na takim luzie i bez spiny, ale przy pełnych trybunach?
 
Odpowiedz
#17
Inna drużyna z Mazowsza niespełna miesiąc temu? Smile
 
Odpowiedz
#18
maj 2022, ostatni mecz z Zagłębiem u siebie; bramki Kędziory i Czerwińskiego
 
Odpowiedz
#19
no tak - to chyba będzie taki mecz właśnie.

(20-05-2026, 16:42)strzelisty jupiter napisał(a): Inna drużyna z Mazowsza niespełna miesiąc temu? Smile

ale to dopiero po 36 minutach Smile
 
Odpowiedz
#20
teraz będzie o tyle lepiej, że oprócz tego przybędzie kilku Wychowanków, choćby Puszka to w Wiśle zagra Kamiński
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości