Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Mrozek niech karnego strzela.
Liczba postów: 35
Liczba wątków: 3
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
0
A wiadomo już że odchodzi?
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Skoro gramy na luzie i wynik nie ma znaczenia to Agnero niech zagra 90 minut i pokaże na co go stać.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
oczywiścię że pierwszy skład. w nagrodę, itd. może ewentualnie po 60 min zmiany żeby trybuny poskandowały nazwisko Ishaka, Palmy, Leo, i mogli zagrać zmiennicy.
w ogóle to pamiętacie kiedy ostatnio graliśmy na takim luzie i bez spiny, ale przy pełnych trybunach?
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
maj 2022, ostatni mecz z Zagłębiem u siebie; bramki Kędziory i Czerwińskiego
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
teraz będzie o tyle lepiej, że oprócz tego przybędzie kilku Wychowanków, choćby Puszka to w Wiśle zagra Kamiński