Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: QUO Vadis NF?
Tryb drzewa
na meczykach, o 12:45
 
Odpowiedz
Ale dziś laurkę wystawia!
 
Odpowiedz
Mam nadzieje, że warunkiem umowy jest WZMOCNIENIE kadry a nie utrzymanie kadry. Brawo Niels! I mimo wszystko brawo Piothek!!!
 
Odpowiedz
(22-05-2026, 11:53)Mosina napisał(a): super wiadomość! muszę jednak przeglądać smsy - to już przeżytek Wink

ale szkoda że nie zrobili z tego informacji dnia przed meczem. słabe. ale przeczuwam w tym że Niels nie chciał, jakoś go nie widzę z koszulką 2028, żoną i dwiema córkami Smile

A ja to trochę wiążę z tym, że ucięto dzisiaj, że Palma może być ogłoszony jutro (ja to tak rozumiem). Bo kibice liczyli na prezent jutro Niels + Palma, a jak dostaliby tylko Nielsa to trochę jakby pół prezentu Wink Plus to co mówisz na pewno też ma wpływ, zapewne trener o tym zdecydował.

Na Palmę chyba musimy poczekać chwilkę dłużej...
 
Odpowiedz
Byłem wielokrotnie sceptyczny, głównie ze względu na nasze wyniki w eliminacjach i pucharach. Ale tu nie było innej możliwej decyzji - tylko przedłużenie - i to dobrze, że na dwa, a nie na jeden sezon.
Brawo, bardzo się cieszę. I liczę, że NF wyciągnął wnioski i damy radę w eliminacjach.
 
Odpowiedz
Najpóźniej we wrześniu ci którzy się dzisiaj cieszą będą go zwalniali bo "Lech nie rokuje, czas na sezon przejściowy i budujmy od nowa".
 
Odpowiedz
Też liczę na poważne wzmocnienia. NF pewnie także inaczej by nie został.
 
Odpowiedz
Bardzo fajny wywiad z NF
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/eks...d,23488421
 
Odpowiedz
Podsumowanie sezonu przez NF opublikowane na ww - i dla mnie najciekawszy fragment:

"RZECZ, KTÓREJ ŻAŁUJE

- Taką sprawą są domowe mecze w europejskich pucharach, kiedy mieliśmy w perspektywie rewanż. To nie jest dobra rzecz, że traciliśmy u siebie po trzy lub więcej goli i losy awansu były praktycznie rozstrzygnięte. Powinniśmy podejść do tych spotkań nieco mądrzej, za bardzo zależało nam na tym, by mieć jak najlepszy rezultat przed drugim ze starć. Czasem trzeba zdecydować się na nieco inną taktykę, uszanować nawet remis i pozostawić sprawę promocji do kolejnej rundy otwartą. To nauka, z którą wejdziemy w nowy sezon."


Trzymam kciuki, żeby wnioski rzeczywiście były wyciągnięte, bo jednak od lata zeszłego roku do pierwszego meczu z Szachtarem się nie udało. Ważne, że jest świadomość.
 
Odpowiedz
Dlatego ważne, by już do pierwszego meczu w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów przystąpić ze wzmocnionym, skonsolidowanym, zgranym w sparingach blokiem defensywnym. Minimum jeden ruch do klubu musi zostać poczyniony na tej pozycji do tego czasu.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 12 gości