Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Tak nie do końca marka akademii to także gra w CLJ i ewentualnie pucharach. Jeśli jest jakiś młody chłopak i ma do wyboru scieżkę Lecha gdzie nie każdy się przebija do 1 a w razie czego nie ma nic z tej przygody a ścieżkę Legii gdzie chociaż wygra CLJotke i pogram w LM to jednak to drugie to kusząca propozycja. Szczególnie, że my też tam graliśmy a nie olaliśmy. Mieliśmy odjechać Polsce przez to nowe kosmiczne cudo w Wronkach a tak chyba do końca nie jest.
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Ile zwykle trwa przygoda Legii w LM?
Liczba postów: 126
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
2
Jemu chodziło o młodzieżową LM, tak jakby to było coś wielkiego
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
22-05-2026, 17:48
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2026, 17:49 przez Skorpion.)
1/8 grali z Villarreal. Przegrali ale doszli jakby nie patrzeć daleko. Jednak dla dzieciaków fajna przygoda zagrać w takich rozgrywkach a nie tylko kopać się z Arkoną Szczecin.
Liczba postów: 211
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Jeśli ktoś przychodzi do Akademii by pograć w Juniorskiej LM to zapewne zaraz pierdziela za granicę. Nie płakałbym
Poza tym u Nas Ci co u nich tą LM "zdobywają" grają o MP w I zespole a ich grają ogony lub w rezerwach.
Wolę taką ścieżkę.
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Jeśli chodzi o młodych to Lech ma bardzo dobry odsiew. Ciężko znaleźć kogoś kto zrobił karierę poza Lechem.
Liczba postów: 1,910
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
W foot trucku Gumny i Muraś. Bardzo wartościowy materiał. Koniecznie posłuchajcie. Rzeczy i szczegóły których żaden dziennikarz sam nie wymyśli. Dużo o drużynie i szatni. Wiele tłumaczy dlaczego zdobyli tytuł.
Liczba postów: 590
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Ja również posypuję - latem mówiłem że rozmienią Mistrzostwo na drobne. Co prawda do walki o LM się nie przygotowali ale całościowo to mega sukces. Tym razem wierzę że poprawią i ten element