24-05-2026, 11:02
Teza brzmiała że nikt więcej nie zdobędzie 56 pkt. Zdobyły jeszcze dwie drużyny
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb drzewa |
(24-05-2026, 10:52)Gruszowy napisał(a):(24-05-2026, 10:03)strzelisty jupiter napisał(a): Posypuję głowę popiołem. Nie dałoby mistrzostwa 56 punktów. Pomyliłem się o jedno oczko.
Dałoby. My 8pkt, Górnik 6, Jaga 2
Dzięki @Gruszowy, nawet tej małej tabelki nie liczyłem.
(24-05-2026, 12:04)Róża napisał(a):(24-05-2026, 10:03)strzelisty jupiter napisał(a): Posypuję głowę popiołem. Nie dałoby mistrzostwa 56 punktów. Pomyliłem się o jedno oczko.
Chciałbym się zareklamować jako większy wizjoner bo w tamtym wątku napisałem, że zdobędziemy 11 pkt i sprawę załatwimy w Radomiaku.
(20-04-2026, 05:13)strzelisty jupiter napisał(a): Aby uzyskać 56 punktów, Jagiellonia lub Górnik musieliby zdobyć w ostatnich 5 meczach 10 oczek, czyli wygrać 3 spotkania, 1 zremisować, a 1 przegrać. Uważam, że żadna z tych ekip nie wygra 3 meczów na 5.
Jagiellonia ma: Górnik, Pogoń, Raków, GKS Katowice i Zagłębie. Gdzie tu 3 wygrane?
Górnik ma: Jagiellonię, Zagłębie, Arkę, Wisłę Płock i Radomiak. Gdzie tu 3 wygrane?
Nie spodziewałem się, że ktoś dojedzie do 56 poza nami . Ale że 56 da mistrza, też było, dzień wcześniej.