Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30
Tryb drzewa
#31
dzięki, tego nie wiedziałem mimo że chatę obok mieszka sędzia międzynarodowy i często rozmawiamy o przepisach - ale bardziej w kontekście kontrowersji z boiska
 
Odpowiedz
#32
(23-05-2026, 09:42)Pinkin napisał(a): Dokładnie tak jak pisze Wania, najmocniejszy dostępny skład i w okolicach 55-60-70 minuty zmiany najbardziej zasłużonych graczy + jeżeli Bartek na 100% odchodzi to też można by go zmienić, dla owacji.

Ps.
@Koziołek
Widzę, że ktoś tu kończył X LO Wink

Tak, 24 lata temu Big Grin a od 20 lat już z Krakowem związany jestem.

Jest więcej okienek na zmianę ale w trakcie gry mogą być tylko 3.
Zmiany mogą być w przerwie też aczkolwiek jeśli mówimy o owacji to nie po to by kogoś zmieniać w szatni Smile
 
Odpowiedz
#33
Ciekawe jak dzisiaj z celownikiem u kapitana bo coś czuję że koledzy będą chcieli mu pomóc w walce o króla strzelców.
 
Odpowiedz
#34
Musiałby być pierwszy w lidze hattrick
 
Odpowiedz
#35
Racja @Antonio. Post do usunięcia.
 
Odpowiedz
#36
Daj już chłopakpwi spokój.
 
Odpowiedz
#37
Mistrzów się nie sądzi. Szkoda, że przeszliśmy drogę od ikonicznej sytuacji, obrony karnego i bramki Agnero do straconego prowadzenia w doliczonym czasie i strzelonej bramki przez naszego byłego piłkarza. szkoda.

wiem że to ostatni mecz, rozprężenie - ale też to taki sezon w pigułce przy Bułgarskiej.

z przodu mamy magików, Palma i Walemark - obie bramki przepięknej urody. Ale z tyłu jesteśmy leszczami i z tą formacją LM nie zwojujemy.

To tyle. Cytat meczu "P.RUTKOWSKI K.KLIMCZAK - DZIĘKUJEMY" oraz fajne przyśpiewki dla piłkarzy. Brawo za pomysłowość - najlepsza dla Aliego i Palmy!
 
Odpowiedz
#38
Atakiem wygrywaliśmy mecze i zdobyliśmy trofeum, przy tragicznie wyglądające formacji defensywnej - wyjątek potwierdzający regułę. Tu musi nastąpić poprawa, bo w 2 rundzie eliminacji możemy nie trafić na ogórków.
 
Odpowiedz
#39
Strasznie nie lubię tych ostatnich meczów. To nigdy nie jest porywające widowisko i więcej dzieje się wokół boiska niż na nim.
To był 10ty mecz którego nie wygraliśmy na własnym boisku i tutaj najwięcej pracy czeka sztab szkoleniowy. Wymyślić jak sobie poradzić z tym, że przyjeżdża byle piłkarski ofynflus i odbiera nam punkty na własnym stadionie.
Traciliśmy u siebie punkty m.in. z:
- Cracovią - 3 punkty
- Zagłębiem Lubin - 3 punkty
- Lechią Gdańsk - 3 punkty
- Arką Gdynia - 2 punkty
- Motorem Lublin - 2 punkty
- Pogonią Szczecin - 2 punkty
no i wczoraj z Wisłą Płock - 2 punkty.
17 punktów straconych z ekipami z grupy takich które rok temu zabrały nam 3. To się nie może zdarzyć w kolejnym sezonie.
 
Odpowiedz
#40
Jak będziemy grali w pucharach, musi być szeroka, nie tak jak w tym sezonie podatna na kontuzje kadra. W przeciwnym razie się powtórzy niestety.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości