Liczba postów: 133
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
1
24-05-2026, 15:51
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2026, 15:53 przez SpokoLoko.
Powód edycji: Literówka
)
Betony to hipokryci. Wytykają nam w co drugim swoim zdaniu Amicę, a sami zapoczątkowali temat fuzji w latach 90. Najlepsze, że począwszy od Olimpii/Lechii przez jakieś fuzje z Bałtykami kupowali w ten sposób sobie za każdym razem awanse. Chyba są rekordzistą liczby fuzji w Polsce. Jeździli do PZPNu do Dziurowicza, żeby uznał fuzje. Teraz pierdolą, że byli przeciwni, że niby nie uznawali, protestowali... bijąc ówczesne rekordy frekwencji. Do tej pory na meczach wiszą ich fany z tamtego okresu (Ultras Lechia). Dopiero, gdy spadali z ligi to zaczęli "nie uznawać fuzji". Yebać ich. Banda hipokrytów z kompleksami nic więcej.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Ci by nie mówić, to Słoniki spadając pociągnęły za sobą całe ekstraklasowe Pomorze, dobijając i Arkę, i Lechię na finiszu.
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
@Mosina, Ty pisałeś coś o "zawieszeniu" kary dla Lechii w przypadku gdy?
Jak to wygląda?
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Już nie pamiętam szczegółów. Ale konkluzja była że mogą się cmoknąć w pompkę
Liczba postów: 894
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Makuszewski wieszczy odejście Siemieńca i Masłowskiego. Ten pierwszy ma rzekomo klauzulę odejścia do zagranicznej ligi.
Liczba postów: 168
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
1
25-05-2026, 20:59
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2026, 21:18 przez Janiko.
Powód edycji: Dopisek
)
Wojciech Monka - Obrońca sezonu!
Niels Freseriksen - Trenerem sezonu!
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
25-05-2026, 21:21
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2026, 21:22 przez Mosina.)
Brawo dla obu Panów. Niech tylko Wojtek nie weźmie przykładu z innego obrońcy sezonu
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Żenująca gala Lech powinien ją opuścić. Dziadowskie wybory kolesi. Po kapitanie czy Alim widać że chyba do końca zadowolony nie jest.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
No i to: weźcie sobie sami trofeum za Mistrzostwo. Dla mnie bezczelność.