Liczba postów: 894
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Owszem, sam byłem na narożniku między Kotłem a Anioła. Jednak patrząc na IV trybunę od strony sektora dla przyjezdnych było dużo wolnych miejsc. Stąd też moje pytanie.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
to 41 570 co podali - to jak się ma do total capacity? może tak będzie łatwiej dojść z czego wynikały puste miejsca
Liczba postów: 133
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
1
25-05-2026, 23:12
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2026, 23:14 przez SpokoLoko.)
Total capacity to 42 837 (przy braku gości i sektorów buforowych).
Liczba postów: 11
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
1
Tyle patoli,co było na Kotle,to głowa mała
Cygani w klapkach,nawet ciężko to opisać,bo każdy wie jak jest
Przykro sie na to patrzy,chyba czas zmienić trybune
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Podczas meczu tego nie zauważyłem ale to co odjebał Bengtsson przy 1 bramce dla Wisły to głowa mała.
Liczba postów: 133
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
1
Bengtsson musiał mieć wyebane. Odpuścił totalnie krycie. Stał i się gapił. Zwalam to tylko na karb tego, że mecz o niczym nie decydował bo to co zrobił Szwed to kryminał.