Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30
Tryb drzewa
#61
(25-05-2026, 07:15)rojber napisał(a): Ciekawi mnie jeszcze sprawa z biletami. W mojej ocenie było bardzo dużo wolnych miejsc. Było coś w wolnej sprzedaży przed meczem? Czy to może janusze biznesu z karnetami powykupowali (o czym z resztą świadczy brak otwartej sprzedaży) i nie udało im się wszystkiego odsprzedać?

Ludzie wbijali do Kotła na 1-2 piętro, nawet jak mieli bilety na ostatni poziom. Przecież nawet była prośba przed meczem, żeby nie schodzić na dół od razu, tylko dopiero po oprawie, żeby nie było lipy..
 
Odpowiedz
#62
Owszem, sam byłem na narożniku między Kotłem a Anioła. Jednak patrząc na IV trybunę od strony sektora dla przyjezdnych było dużo wolnych miejsc. Stąd też moje pytanie.
 
Odpowiedz
#63
to 41 570 co podali - to jak się ma do total capacity? może tak będzie łatwiej dojść z czego wynikały puste miejsca
 
Odpowiedz
#64
Total capacity to 42 837 (przy braku gości i sektorów buforowych).
 
Odpowiedz
#65
Tyle patoli,co było na Kotle,to głowa mała
Cygani w klapkach,nawet ciężko to opisać,bo każdy wie jak jest
Przykro sie na to patrzy,chyba czas zmienić trybune
 
Odpowiedz
#66
Jak to mawiał klasyk na kotle to możesz sobie pipe odparzyć Wink
 
Odpowiedz
#67
Podczas meczu tego nie zauważyłem ale to co odjebał Bengtsson przy 1 bramce dla Wisły to głowa mała.
 
Odpowiedz
#68
Bengtsson musiał mieć wyebane. Odpuścił totalnie krycie. Stał i się gapił. Zwalam to tylko na karb tego, że mecz o niczym nie decydował bo to co zrobił Szwed to kryminał.
 
Odpowiedz
#69
Pewnie miał Big Grin tylko ja próbuję sobie w głowie coś ułożyć to nie umiem zrozumieć tego, że nawet nie udaje..Big Grin
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości