25-05-2026, 15:01
Agnero będzie strzelał więcej jak dostanie więcej minut. Umie głową, z dystansu, sytuacyjnie, jest szybki i robi postępy w nauce gry zespołu.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa |
(25-05-2026, 15:08)Jerry2015 napisał(a): Od początku mowili że w przypadku Agnero kupują potrcjał i zgadzam się z kolegą @Róża że chłopak przy wiekszej ilosci minut bedzie strzelał. To też zupełnie inny napastnik niż Ishak więc reszta też musi się nauczyć grać na takiego napastnika.
(25-05-2026, 15:19)grzeszczak napisał(a):(25-05-2026, 15:08)Jerry2015 napisał(a): Od początku mowili że w przypadku Agnero kupują potrcjał i zgadzam się z kolegą @Róża że chłopak przy wiekszej ilosci minut bedzie strzelał. To też zupełnie inny napastnik niż Ishak więc reszta też musi się nauczyć grać na takiego napastnika.
Heh, no bez jaj. To w takim wypadku chyba nie taki napastnik, skoro drużyna musi się nauczyć grać pod niego.
I w pierwszej kolejności - niech się nauczy girami operować, żeby się już o nie nie potykał.
Jak dla mnie out, wpadki się zdarzają. 2M w świecie dzisiejszej piłki to nie są jakieś mega hasjy i szrotu w takich cenach pełno.
(25-05-2026, 15:27)Luqu napisał(a):(25-05-2026, 15:19)grzeszczak napisał(a):(25-05-2026, 15:08)Jerry2015 napisał(a): Od początku mowili że w przypadku Agnero kupują potrcjał i zgadzam się z kolegą @Róża że chłopak przy wiekszej ilosci minut bedzie strzelał. To też zupełnie inny napastnik niż Ishak więc reszta też musi się nauczyć grać na takiego napastnika.
Heh, no bez jaj. To w takim wypadku chyba nie taki napastnik, skoro drużyna musi się nauczyć grać pod niego.
I w pierwszej kolejności - niech się nauczy girami operować, żeby się już o nie nie potykał.
Jak dla mnie out, wpadki się zdarzają. 2M w świecie dzisiejszej piłki to nie są jakieś mega hasjy i szrotu w takich cenach pełno.
Może w świecie piłki, nie jest to dużo. Ale w polskich realiach nadal nie są to małe pieniądze i jeszcze trochę u nas pobędzie.
(25-05-2026, 15:19)grzeszczak napisał(a):(25-05-2026, 15:08)Jerry2015 napisał(a): Od początku mowili że w przypadku Agnero kupują potrcjał i zgadzam się z kolegą @Róża że chłopak przy wiekszej ilosci minut bedzie strzelał. To też zupełnie inny napastnik niż Ishak więc reszta też musi się nauczyć grać na takiego napastnika.
Heh, no bez jaj. To w takim wypadku chyba nie taki napastnik, skoro drużyna musi się nauczyć grać pod niego.
I w pierwszej kolejności - niech się nauczy girami operować, żeby się już o nie nie potykał.
Jak dla mnie out, wpadki się zdarzają. 2M w świecie dzisiejszej piłki to nie są jakieś mega hasjy i szrotu w takich cenach pełno.