Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Ekstraklasa
Tryb drzewa
Betony to hipokryci. Wytykają nam w co drugim swoim zdaniu Amicę, a sami zapoczątkowali temat fuzji w latach 90. Najlepsze, że począwszy od Olimpii/Lechii przez jakieś fuzje z Bałtykami kupowali w ten sposób sobie za każdym razem awanse. Chyba są rekordzistą liczby fuzji w Polsce. Jeździli do PZPNu do Dziurowicza, żeby uznał fuzje. Teraz pierdolą, że byli przeciwni, że niby nie uznawali, protestowali... bijąc ówczesne rekordy frekwencji. Do tej pory na meczach wiszą ich fany z tamtego okresu (Ultras Lechia). Dopiero, gdy spadali z ligi to zaczęli "nie uznawać fuzji". Yebać ich. Banda hipokrytów z kompleksami nic więcej.
 
Odpowiedz
Ci by nie mówić, to Słoniki spadając pociągnęły za sobą całe ekstraklasowe Pomorze, dobijając i Arkę, i Lechię na finiszu.
 
Odpowiedz
@Mosina, Ty pisałeś coś o "zawieszeniu" kary dla Lechii w przypadku gdy?
Jak to wygląda?
 
Odpowiedz
Już nie pamiętam szczegółów. Ale konkluzja była że mogą się cmoknąć w pompkę
 
Odpowiedz
Najlepsze jest to, że mogą się starać o odszkodowanie w tej całej Lozannie a nie o przywrócenie pkt Big Grin bo tego im nikt nie może zrobić. Czyli generalnie są w dupie po całości.
 
Odpowiedz
Makuszewski wieszczy odejście Siemieńca i Masłowskiego. Ten pierwszy ma rzekomo klauzulę odejścia do zagranicznej ligi.
 
Odpowiedz
Wojciech Monka - Obrońca sezonu!
Niels Freseriksen - Trenerem sezonu!
 
Odpowiedz
Brawo dla obu Panów. Niech tylko Wojtek nie weźmie przykładu z innego obrońcy sezonu
 
Odpowiedz
Żenująca gala Lech powinien ją opuścić. Dziadowskie wybory kolesi. Po kapitanie czy Alim widać że chyba do końca zadowolony nie jest.
 
Odpowiedz
No i to: weźcie sobie sami trofeum za Mistrzostwo. Dla mnie bezczelność.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Chaos, 17 gości