Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb drzewa
Ja myślałem, że transfery wrześniowe były spowodowane tym że Lech był gorszą alternatywą dla grajków czekających na oferty z lig top5. Zaskoczyli mnie tekstem że Lech może dokonać „transferu premium” na koniec okienka, bo będzie wtedy wiadomo, gdzie będziemy grać i ile kasy wpłynie do budżetu.
 
Odpowiedz
Jedno i drugie się nie wyklucza. To drugie doszło teraz bo mamy dość pewną fazę grupową w porównaniu z poprzednimi latami i jest większa szansa na lepszy puchar. Wcześniej nie brali pod uwagę tego wpływu do budżetu transferowego a teraz widać idą pułap wyżej. To plus Smile
 
Odpowiedz
(27-05-2026, 15:10)koziołek napisał(a): Jedno i drugie się nie wyklucza. To drugie doszło teraz bo mamy dość pewną fazę grupową w porównaniu z poprzednimi latami i jest większa szansa na lepszy puchar. Wcześniej nie brali pod uwagę tego wpływu do budżetu transferowego a teraz widać idą pułap wyżej. To plus Smile

Tak, to każe sądzić, że i transfery będą solidne. A jakby (daj Boze, tzn. Nielsie) weszła Liga Mistrzów to jakiś jeden transfer premium premium wleci.
 
Odpowiedz
(27-05-2026, 13:15)strzelisty jupiter napisał(a): Rozwala mnie tekst o trzech latach pracy zarobkowej do końca życia, w domyśle. Nogi mu ujebie w wieku 34 lat, ręce, stanie się inwalidą czy może niepełnosprawny umysłowo?

Wiesz o co mi chodzi - ostatnie duże kontrakty w życiu. Później granie hobby + czerpanie z odłożonego/zainwestowanego.
Bardzo mały procent piłkarzy pracuje później jako menedżerowie/trenerzy.

@koziolek - chyba mała poprawka - oni po raz pierwszy, wg Kuby Szlendaka, wliczyli grę w LKE do budżetu klubu, nie dobudżetu transferowego stricte. Budżet transferowy będzie wprost pochodną odejść z klubu, oczywiście ewentualny awans do LM by poprawił mocno sytuację finansową, ale musimy pamiętać że teraz lecimy na stracie - mamy drogą kadrę jak nasze realia.
 
Odpowiedz
(27-05-2026, 15:21)Kefas9494 napisał(a):
(27-05-2026, 15:10)koziołek napisał(a): Jedno i drugie się nie wyklucza. To drugie doszło teraz bo mamy dość pewną fazę grupową w porównaniu z poprzednimi latami i jest większa szansa na lepszy puchar. Wcześniej nie brali pod uwagę tego wpływu do budżetu transferowego a teraz widać idą pułap wyżej. To plus Smile

Tak, to każe sądzić, że i transfery będą solidne. A jakby (daj Boze, tzn. Nielsie) weszła Liga Mistrzów to jakiś jeden transfer premium premium wleci.

A czy nie powinno być tak że szykuje się skład na puchary a nie pod puchary? Szansa na LM jest tak ogromna że czekając jak nam pójdzie traktuję jako ponury żart. Obecny skład nie jest na to gotowy co wymaga zakupów od zaraz.
 
Odpowiedz
Popieram. Dodatkowo - na koniec okna to premium-premium może być łapanką. Skupić się na najbliższych tygodniach do okresu przygotowawczego.
Na koniec okna zostawić reakcje na kontuzje, bo takie będą.
 
Odpowiedz
(27-05-2026, 15:51)Sultan napisał(a): Popieram. Dodatkowo - na koniec okna to premium-premium może być łapanką. Skupić się na najbliższych tygodniach do okresu przygotowawczego.
Na koniec okna zostawić reakcje na kontuzje, bo takie będą.

Tak byłoby super, ale z tych medialnych informacji wynika, że ewentualny transfer premium będzie jak będzie awans. Wtedy może jakieś fajne wypożyczenie w stylu Walemarka czy Palmy. Ja wolę taki ruch niż teraz kogoś w stylu Arsenicia czy innego Alomerovicia.
 
Odpowiedz
Ja mam niestety negatywny odbiór braku zainteresowania napastnikiem. Rozumiem, że widzą jak Agnero pracuje na treningu ale określenie "jest mocny" nie wystarczy. O ile siła fizyczna w jego przypadku może być atutem to na razie miewa ogromne problemy z koordynacja ruchową, generalnie motoryką i chyba taktyką. Chcę wierzyć, że wiedzą co robią, ale ten sezon pokazał, że jeśli nie będą strzelali pozostali zawodnicy (oprócz napastników) to daleko nie zajedziemy.
 
Odpowiedz
Właśnie u nas strzelają wszyscy gracze formacji ofensywnej i być może dlatego Rutek uważa, że 2 napastników + 2 młodziaków styknie.
 
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem czym różni się Agnero od Jakóbczyka, skoro jeden i drugi to potencjał. Co rundę to powtarzam, ale dłuższa absencja Ishaka i zmuszeni będziemy polegać na zawodniku z potencjałem. Na wszystkich frontach!
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 21 gości