28-05-2026, 22:55
|
Ocena wątku:
Title: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi
Tryb drzewa |
28-05-2026, 23:35
29-05-2026, 07:36
Będzie lipa z tym trzecim beniaminkiem, zarówno sportowo jak i kibicowsko. Miałem nadzieję na derby Łodzi albo chociaż Warszawy a tu zonk. Przyjazd kibiców Wieczystej to będzie dopiero gratka.
29-05-2026, 08:00
Wieczysta akurat fajnie grała więc z dwojga złego lepiej, żeby oni awansowali. Nie spodziewam się murarki po nich. Natomiast Chrobry mnie przeraził gdy człowiek będący w studio podsumował ich mówiąc "Chrobry dużo lepiej broni niż Polonia". Do tego jak spojrzymy na ich obecny sezon to mniej bramek od nich strzeliła Puszcza, Odra i 4 najgorsze ekipy.
29-05-2026, 08:10
Na 100% w meczu z Wieczysta/Chrobrym będzie "Kibicuj z klasą"
a łks dostał karę za to wkurwiające udawanie kontuzji bramkarza, chuj im w pysk:
https://x.com/KiQus_/status/2060037678091935951
a łks dostał karę za to wkurwiające udawanie kontuzji bramkarza, chuj im w pysk:
https://x.com/KiQus_/status/2060037678091935951
29-05-2026, 08:52
Wieczysta to pewnie zrobi transfery i będzie coś próbowała. Ale tam nie ma kibiców, stadionu historii nie ma nic. Cała nadzieja, że ten cały Kwiecień pójdzie po rozum do głowy i da sobie spokój.
29-05-2026, 10:07
29-05-2026, 10:35
Wieczysta ma historię, może jedynie niezbyt obfitą w sukcesy.
29-05-2026, 11:04
Lepszy Chrobry. Tam jakiś ruch kibicowski jednak jest.
29-05-2026, 12:38
Wieczysta to klub B klasy czasami A z epizodem w IV lidze potem przyszedł ten cały Kwiecień i nagle klub ogólnopolski. Żenada taka trochę. To tak jakby u nas nie wiem Grom Plewiska albo ten cały Szturm nagle zrobił awans do 1 ligi.
Browsing: 2 gości

