Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Ale jest krytykowany za grę. Nie wiem czy na 100% słusznie ale liczb nie ma, podejrzewam, że w Lechu byłby nieprzydatny. Być może jak taki Linetty.
Liczba postów: 387
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Linety znajdzie pracę w Polsce ze spokojem. Jak nie u nas to w Widzewie, Rakowie
NF powiedział, że nie potrzebuje nowego napastnika, bo gramy z jednym, a w składzie jest dwóch dobrych plus Jakóbczyk i młody Szymczak.
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
I tego niestety nie jestem w stanie pojąć. W przypadku Agnero ja iskry Bożej nie widzę a u Ishaka wiek robi swoje i ta forma stabilna nie jest. Trzeba się modlić by młody Jakóbczyk miał to coś w sobie i wystrzelił niczym Mońka.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Wiadomo, nie ma reguły, ale ostatnim wychowankiem w napadzie, który się sprawdził, był Kownacki. Dawno. Oby nowi młodzi dowieźli.