Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
29-05-2026, 17:20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2026, 17:22 przez strzelisty jupiter.)
Jeśli jest w stałym kontakcie z Dobrzyckim, może nie na pełny etat, ale w czasie odpoczynku od pracy będzie podpowiadał kogo sprowadzić. Chłop trafia z miejsca, gdzie kilka razy musiał oglądać każdą złotówkę, a teraz będzie mógł szastać szeklami na lewo i prawo. O ile faktycznie trafi do zarazy, oczywiście.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Dlatego uważam, że bardzo źle się stało, że Widzew nie poleciał. Teraz będzie puszenie się i podkradanie zawodników.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Z innej bajki, Paweł Gołaszewski odchodzi z Poznań vs Warszawa. Lubiłem ten format I przyznam szczerze głównie dzieki niemu i od roku dzięki Rokoszewskiemu.
Cztery lata. Szkoda. Pomimo że Warszawiak to jedyny stamtąd normalny.
Pewnie idzie na stałe do tv
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Serio? Słaba ścieżka ale się nie znam na tych klimatach.
Był bo mógł. Teraz będzie pracownikiem Legii
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
30-05-2026, 20:47
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2026, 20:48 przez koziołek.)
No ale mi chodziło o to, że nie będzie na siłę szukał pstryczka Lechowi.
Czy słaba ścieżka? Będąc kibicem chciałbym mieć szansę pracować na eksponowanym stanowisku w moim klubie.
Zobaczymy czy będzie widoczny w mediach.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Ostatni klub w eklapie to Wieczysta. Po co to w eklapie nikt nie wie? Zero dopingu. Puste trybuny minutę po końcowym gwizdku więc brak kibiców. Będzie tylko to siedziało w eklpaie i przepłacało piłkarzy psując rynek. Mam nadzieje,że po roku będzie nara.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Wydawało się, że gorzej niż klub ze wsi to już nie będzie. Ale będzie. Z osiedla.
Liczba postów: 73
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
1
Jak będą grać na Wiśle to frekwencja będzie wyższa niż w Niecieczy.
Co do "Poznań kontra Warszawa" to najsłabszym ogniwem tego formatu jest red. Dobrasz niestety. Gołaszewski nie krył nigdy komu kibicuje - szanuje. O Lechu zawsze z szacunkiem, w miarę obiektywnie. Poszedł drogą Henszela.