Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
@raszko, frekwencja może i będzie lepsza ale zapełnienie na Wiśle w 20% nawet wygląda gorzej niż 75% w Niecieczy.
Liczba postów: 4
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2025
Reputacja:
0
Frekwencja będzie lepsza jak bilety nadal będą po 1 zł.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
01-06-2026, 10:42
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2026, 10:43 przez Róża.
Powód edycji: Literówka
)
Nawet jak będą za darmo to wiele więcej niż wczoraj nie będzie. Zwłaszcza, jak będą zbierać bęcki, na 100% na wyjazdach.
Liczba postów: 73
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
1
Chyba podczas transmisji meczu z Chrobrym mówili, że bilety na ekstraklasę po 10 zł.
Liczba postów: 19
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jul 2025
Reputacja:
1
Dokładnie tak było mówione przed meczem w socialach oraz w trakcie transmisji wczorajszego meczu.
Liczba postów: 126
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
2
wg. internetów klub z Warszawy ma na zasadzie wolnego transferu wzmocnisz Judasz.
Liczba postów: 14
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2026
Reputacja:
0
Za miesiąc 34 lata...
Dom spokojnej starości na całego
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Bereś wraca do Legii? No cóż gdzie miałby wrócić? Judasz bo wybrał grę zamiast gnicia w rezerwach?