Liczba postów: 336
Liczba wątków: 4
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
5
Murawski podpisany, Ali, Niels i teraz Palma, wygląda to bardzo dobrze, czekam jeszcze tylko na podpis Milicia i zaczynamy ofensywę transferową w której mam nadzieję najbardziej wzmocnimy obronę i bramkę.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
Liczba postów: 185
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
5
Podobnoż prowadzimy zaawansowane rozmowy w sprawie Tamara Svetlina z Korony
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Chyba żart. To już lepszy Jakubczyk z Arki.
Liczba postów: 185
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
5
03-06-2026, 22:35
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2026, 22:37 przez Jerry2015.)
Cholera wie czy żart. Nie śledziłem jakoś występów Korony wiec nie wiem czym się wyróżnia ten grajek. Może jakaś zasłona dymna ale blubry to blubry więc wrzucam
Dodatkowo cena ponad milion euro. Sporo. No ale Korona dała za niego 800 tys więc też tanio nie było
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Podobno grany jest temat Kocaby choć dla mnie numer jeden z ekstraklasy to Ivan Żelizko, myślę że w obecnej sytuacji do wyjęcia
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
No właśnie Żelazko to jest poziom, który musimy trzymać minimum.