Liczba postów: 185
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
5
Nie ma co gadać o Żelisko bo o nim plotek nie ma a o Svetlinie są.
Liczba postów: 185
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
5
Goztepe sobie podobno 2 mln euro życzy za Lisa. Skoro Mrozek narazie bez ofert chyba bym sprobowal go jednak zatrzymać
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
Odnośnie tego zawodnika z Korony, to ich forum bardzo ubolewa.
"Najlepszy zawodnik", "nigdy nie było w Koronie tak technicznego zawodnika", "minimum 3 mln Euro"
Liczba postów: 133
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
1
04-06-2026, 11:20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2026, 11:26 przez SpokoLoko.
Powód edycji: Żelizko to nie Żelazko
)
Inch by inch. Umówmy się, na kontraktowanie samych graczy na poziomie Palmy jeszcze nas nie stać. Mając w perspektywie grę na 3 frontach nie widzę problemu, żeby podpisywać wyróżniających się piłkarzy z ekstraklasy. Biorąc pod uwagę, że zdobyliśmy MP to praktycznie każda drużyna jest od nas "słabsza", ale jeżeli trener/skauci/komitet transferowy uznają, że dany gracz uzupełni/podniesie jakość zespołu trzeba im zaufać. Ten Svetlin stosunkowo młody (potencjał sprzedażowy), w dodatku reprezentant kraju, uniwersalny może grać na 8 jak i na 6, niezły technicznie z dobrym podaniem. Zieliński podkreśla zawsze, że jest filarem jego zespołu. Pokonuje zazwyczaj największy dystans w zespole. Box to box. Moim zdaniem dobrze wpisuje się w filozofię gry Lecha. Powyższe jak sprawdziłem po opiniach potwierdzają kibice Korony pisząc nawet, że to najlepszy ich gracz i są mocno wkurwieni plotką o jego odejściu. Bonus - przychodząc będzie chciał coś udowodnić, zdobyć trofeum, być częścią tej zajebistej rodziny Lecha jaka się wytworzyła.
edit: gracz betonów to Żelizko a nie Żelazko.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Techniczny, inteligentny z przeglądem pola to prawda, ale my szukamy szóstki dodatkowo silnej, do rozpychania się i rozbijania ataków przeciwnika. Ten Svetlin to taki Gisli- tylko że z końskim zdrowiem.
Liczba postów: 185
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
5
Ten Svetlin to chyba w miejsce Kozubala bardziej. Cos pomiedzy 6 a 8. Ale jakoś nie wierzę żeby nasi zapłacili tyle za zawodnika z Ekstraklasy
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Jak wyglądają jego statystki to najważniejsze. Jak jest dobrym przecinakiem można pomyśleć ale to jednak koleś z Korony. My powinniśmy mierzyć znacznie wyżej.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Przypomnę tylko, że Gholizadeh przyszedł z ogórkowego Charleroi, z którym sobie poradziliśmy. A jak ktoś chce, może uznać że wzięliśmy go z Kasımpaşy. Równie ogórkowej.